[PT4] Backup

• 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj stekubuk,

Tak czytam Twój szczegółowy opis problemu z którym się spotkałeś i mam takie pytanie: "Dlaczego chcesz zrobić Backup?"

Pozdrawiam.
    • stekubuk
      stekubuk
      Brąz
      na forum od: 29.04.2012 Posty: 2 443
      Przy nowej wersji "zaatakował" mnie, a ja go odrzuciłem i teraz nie wiem czy słusznie. :f_cool:

Edit:

Poza tym może przyspieszy to o kilka bb/s działanie mojego sprzętu :pokerface:
      Tylko czy backup ma jakieś wady czy coś? :facepalm:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Co Ciebie zaatakowało?

Backup przydaje się gdy chcesz zrobić kopię bazy i przenieść ją w inne miejsce. W komunikacie który dostałeś było wyraźnie napisane, że należy przebudować bazę.

IMPORTANT: PokerTracker 4 will advise all users to perform a database cache rebuild after the application has run the first time after installation, this is necessary to implement the changes in this release that improve statistical accuracy. A database cache rebuild may take considerable time, please plan accordingly.

Database -> Database Managment -> Rebuild Cache

Przy mojej 800MB bazie po 15 minutach oczekiwania postanowiłem obejrzeć jakiś film. Twoja baza ma 22GB więc potrwa to trochę dłużej... m.in, HUD, a w szczególności popupy będą się szybciej otwierać.

Pozdrawiam.