[HM2] hm 2 problem

• giga89
      giga89
      Srebro
      na forum od: 09.03.2010 Posty: 89
      hej !

Mam problem z hm2.. Otóż jak klikam na "opponents" to wyswietla mi sie komunikat Database error - holdem manager encountered an internal SQL error. I moge naciskac "ok" i błąd powtarza się w nieskonczonosc, dopóki nie wcisne "x" lub cancel. I wtedy program sie zawiesza i wyłącza...
  • 10 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej giga89,

Zacznij od najprostszych rzeczy:
      Home->Database->Maintenance i zrób reindex oraz przywróć domyślne ustawienia. Jak to nie pomoże zrób backup bazy i usuń ją, po czym utwórz nową i zaimportuj dane.

Btw. masz najnowszą wersję HM2?

Pozdrawiam.
    • giga89
      giga89
      Srebro
      zrobiłem, to ale nie przywracałem ust fabr. bo nie wiem jaki plik wybrać na backup :/ . I jeszcze jedno pytanie, jak ustawić, żeby moim aliasem był poprostu nick z np. z p* ?

Co tu jeszcze trzeba zrobić żeby to działało ??? Wyświetla mi huda na stoliku, ale staty są 0 dla wszystkich, minimalną ilość rąk mam 10 a i tak nie pobiera dalej statów... Przeglądałem te filmiki itd. ale one nie są dla całkiem podstawowego nuba jak ja
    • giga89
      giga89
      Srebro
      aha i jeszcze zawsze przy włączaniu hm2 , wyskakuje mi komunikat, żebym się upewnił czy kompozycja pulpitu jest włączona. Jest..
    • giga89
      giga89
      Srebro
      HELP KTOŚ !!!!!!!!!!!!!!! :[
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Witam ponownie :)

Pierwsza sprawa:
      Ustawiłeś w sofcie PokerStars, żeby zapisywało Ci ręce i trzymało tą historię jak długo się da? (trzeba wpisać same 9tki w okienku Options -> Hand History).
      Do tego, czy w Hands Importing w Holdem Manager 2 masz prawidłowo ustawiony folder z PokerStars (zakładka Auto Import Folders w pod-okienku)? Tutaj KLIKNIJ żeby zobaczyć jak to zrobić.

Jeżeli masz wszystkie ręce z PokerStars w folderze zapisu softu, to proponuję usunąć całą bazę - wywalić PosgreSQL przez dodaj/usuń programy lub nawet zrobić to programem Revo Uninstaller. Potem postawić bazę na nowo uruchamiając HM2 i zaimportować wszystkie ręce z folderu zapisu PokerStars.

Co do kompozycji pulpitu, spróbuj wyłączyć i odpalić HUDa. Ciężko dobrać konkretne rozwiązanie w tym przypadku ale samo postawienie bazy na nowo powinno pomóc w errorze i braku statów.

Daj znać czy coś się udało zrobić,

pozdrawiam.
    • giga89
      giga89
      Srebro
      dzięki wielkie, nie wiedziałem, że w sofcie p* trzeba to ustawić , tylko to w sumie zmieniłem i już git :)
    • giga89
      giga89
      Srebro
      hmmm na cashówkach jest ok, ale na turnieju nie wyświetla mi ani nicków ani statów. Wyświetla tylko te małe okienko z "Settings, i hud 2.0". I zmieniłem w settings tam z hud 2.0 na "tournament" - nie wiem czy tak trzeba ?
    • giga89
      giga89
      Srebro
      Wystarczyło, że użyłem table findera ;]. I motyw taki, żę hud pokazuje mi zmuckowane karty na turku/sng, ale na zoomie - nie. :/
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Witam ponownie :)

Na Zoomach nie będą się wyświetlać, bo każde rozdanie jest tak jakby na innym stole. Możesz natomiast sprawdzać co pokazali przeciwnicy naciskając na replay rozdania lub na numer (lewy górny róg stołu, taka długa cyferka drobnym maczkiem) i wybrać z listy to, które Cię interesuje. Co do turniejów jeszcze, ustaw sobie, żeby PokerStars zapisywało Tournament Summary. To jest tuż pod opcją zapisu historii rąk.

Pozdrawiam.
    • giga89
      giga89
      Srebro
      ok dzieki. ogarnalem :)