[PT4] W$Sd

• 7 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Edziorrr,

Wybacz za późną odpowiedź, nie byłem ostatnio dostępny.

Najprawdopodobniej nie masz jej ustawionej dla zwykłych stolików. W replaerze może wyświetlać się inny HUD. Sprawdź ustawienia edytora dla HUDa którego wyświetlasz na stoliku, czy ustawiłeś odpowiednią statystykę.

Pozdrawiam.
    • Edziorrr
      Edziorrr
      Brąz
      na forum od: 30.07.2011 Posty: 3 479
      Hud jest taki sam, to nie jest przyczyną. Prawdopodobnie chodzi o mój powolny dysk a ta statystyka wymaga prawdopodobnie więcej obliczeń i sprzęt nie wyrabia z wyświetlaniem jej na zoomie.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Dodatkowe statystyki będą zawsze wolniej działać (niebieskie), tak naprawdę w podstawowych statystykach PT4 nie ma staty W$SD :f_tongue:
    • Edziorrr
      Edziorrr
      Brąz
      A da się zastąpić to czymś sensownym? Bo ewidentnie mój sprzęt sobie nie radzi.

Ps. to samo mam z statystyką "call open". Rozumiem, że ta też jest "dodatkowa". Jest jakiś jej odpowiednik?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Dodatkowa statystyka to ta którą sam instalowałeś. Jeśli nic nie robiłeś to masz tylko te podstawowe.

Jeśli jej kolor w edytorze jest niebieski to jest to statystyka dodatkowa. Podstawowe statystyki działają szybciej. Dobrze jest przebudować cache bazy. Hud, a w szczególności popupy powinny działać szybciej, nie dotyczy to jednak statystyk niestandardowych. Bazę i tak powinieneś przebudować biorąc pod uwagę ostatni update.

Mój poprzedni post wynikał z tego, że wielu użytkowników myli niektóre statystyki. Na stronie PT można pobrać popupa "zgodnego" z podstawowym popupem z HM1, tak jednak nie jest... np. w PT4 jest statystyka WSD, która została mylnie oznaczona jako W$SD, a tej nazwy użyłeś (nie ma także statystyki nazwanej "call open"). Podobnie sytuacja wygląda ze statystyką AFq.

Część tych statystyk pozmieniałem w swoim popupie, jednak moja baza jest dużo mniejsza, mam ok 100k rozdań, więc wolny dysk mi nie przeszkadza.

Pozdrawiam.
    • Edziorrr
      Edziorrr
      Brąz
      Czyli w PT4 nie ma W$SD i call open? :D To jak mam określić range gracza sprawdzającego moje otwarcie i to czy jest wygrywający?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Domyślnie nie ma statystyki W$SD, jest WSD. Jeśli chcesz możesz ją dograć lub korzystać z WSD (różnią się chyba pulami ze splitem, nie mam HM2 i nie mam jak tego sprawdzić).

(nie ma także statystyki nazwanej "call open")
      Jest to prawdopodobnie statstyka cold call.