[PT4] Analiza po blindach

• jakjac123
      jakjac123
      Brąz
      na forum od: 05.07.2010 Posty: 11
      Witam.

Jestem świeżym użytkownikiem PT4. Słyszałem o możliwości analizy zawodników po ilości blindów. Chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie to działa i jak to skonfigurować.

Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktokolwiek byłby w stanie przybliżyć ten temat, a nawet bardziej, wytłumaczyć jak małemu dziecku :)

Pozdrawiam Kuba :)
  • 5 odpowiedzi
    • jakjac123
      jakjac123
      Brąz
      Nikt, nic ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj jakjac123,

Wybacz za brak odpowiedzi.

Rozdania możesz filtrować tworząć filtr ( :s_ugly: ) Hand Details -> Pot Size & Stack Depth -> Preflop(...) -> i ustaw interesujący Ciebie filtr.

Analizę możesz przeprowadzać także podczas gry (HUD), w tym celu musisz ustawić odpowiedni filtr dla HUDa:

HUD -> Edit Hud Options -> General Settings -> General -> po prawej stronie jest lista w której możesz ustawić odpowiednie zakresy.

Warto przeczytać tematy z działu SnG dotyczące filtrowania po ilości bb np. wyświetlanie huda w zależności od ilości BB.

Pozdrawiam.
    • jakjac123
      jakjac123
      Brąz
      Wybacz, dawno nie było mnie na forum. Jak na razie przez PT więcej patrze na cyferki niż na swoją grę.

Do tej drugiej możliwość doszedłem metodą prób i błędów :)

Teraz niestety nie mogę znaleźć zakładki Hand Details.

Pojawia się jeszcze jedno moje pytanie do czego służy Hand Range Model ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Hej,

Z lewej strony, w głównym oknie, wybierz More Filters -> Hand Details -> ...

Nie korzystałem do tej pory z tych modeli. Chodzi w nich o to, że dany x% range w różnych sytuacjach wygląda inaczej np. 10% to (55+,A8s+,ATo+) lub (88+,A9s+,KTs+,QTs+,AJo+,KQo). W obu przypadkach jest to 10% ale to są inne ręce.

Z modeli tych możesz korzystać otwierając rozdanie w kalkulatorze:

Jednak tak jak napisałem, ja z tych modeli nie korzystam, podobnie jak z kalkulatora equity, lepszym wyborem jest pobranie Equilaba.

Pozdrawiam.
    • jakjac123
      jakjac123
      Brąz
      Dzięki wyjaśniłeś troszkę ;)