[PT3] Nie działa HUD na FTP

• BartuuuS
      BartuuuS
      Brąz
      na forum od: 19.11.2012 Posty: 206
      Witam.
      Mam mały problem. Ściągnąłem i zainstalowałem trialową wersję PT3. Historie rąk się ładnie pobierają, program działa. Lecz nie wyświetla mi się HUD podczas gier stolikowych na Full Tilt Poker. Próbowałem już reinstalować wszystko lecz to i tak nie pomaga.
      Nie wiem czy to wina mojego sprzętu, błędu oprogramowania czy braku jakiegoś programu na kompie (mam czasem problem z Javą).
      Gdyby ktoś wiedział jaka może być tego przyczyna to bardzo proszę o pomoc :f_thumbsup:
  • 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj BartuuuS,

Czy oprogramowanie Full Tilt Poker jest w języku angielskim?

Czy możesz otworzyć za pomocą PT3 rozdanie które zostało zaimportowane na Full Tilt Poker?

Pozdrawiam.
    • BartuuuS
      BartuuuS
      Brąz
      Czy oprogramowanie Full Tilt Poker jest w języku angielskim?

Tak, ale instalowałem w języku polskim. Tzn. gdy zainstalowałem to było w języku polskim ale w opcjach zmieniłem na angielski (jeśli by to robiło jakąś różnicę)

Czy możesz otworzyć za pomocą PT3 rozdanie które zostało zaimportowane na Full Tilt Poker?

I tak i nie. Część rozdań otwiera się, lecz część otwiera się w zmienionej formie (np. zamiast stawek 0.01$/0.02$ są stawki 0.02$/0.05$ lub jest tylko flop a nie ma turna i rivera) a są rozdania które nie otwierają się wcale.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Czyli rozdania nie importują się poprawnie.

Jaką wersje PT3 posiadasz, czy jest ona najnowsza? Podczas importu rozdań jakie komunikaty otrzymujesz?

Polecałbym jednak przejście na PT4, aktualizacje wychodzą dużo szybciej, do tego jest to dużo lepszy program od PT3.
    • BartuuuS
      BartuuuS
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Jaką wersje PT3 posiadasz, czy jest ona najnowsza? Podczas importu rozdań jakie komunikaty otrzymujesz?
      Tak, jest to najnowsza wersja 3.14.5.
      Ciężko mi powiedzieć jakie to są komunikaty, ponieważ nie mogę ich teraz uzyskać. Ogólnie rzecz biorąc jest to coś w stylu "error "coś tam"

Przeszedłbym na PT4, ale na razie chciałbym wypróbować jak mi się gra z HUD-em i czy w ogóle działa. Wziąłbym triala nawet, ale niestety już "wykorzystałem" (miałem zainstalowanego ale nie korzystałem)

edit: wydaje mi się jakby PT obserwował stoliki tylko z rush pokerem
      2013/05/22 18:52:11: Auto-Import beginning
      2013/05/22 18:52:11: Full Tilt: Starting auto-import.
      2013/05/22 18:52:11: Full Tilt: Monitoring tables for Rush Poker.
      2013/05/22 18:52:11: Full Tilt: Found 0 files to monitor.
      2013/05/22 18:55:25: Full Tilt: Stopping auto-import.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Jeśli wiedziałeś, że podczas importu są błędy to dlaczego napisałeś, że rozdania się importują ?( Zresztą nieważne.

Ten komunikat o błędzie jest po to aby zlokalizować jego źródło. Wklej jego dokładną treść jak uzyskasz go ponownie.

Pozdrawiam.
    • BartuuuS
      BartuuuS
      Brąz
      Bo część rozdań importowała się bez problemu. Właśnie to jest najdziwniejsze że tylko część rozdań została błędnie zapisana.

Nie uzyskałem tamtego komunikatu ale chyba uzyskałem błąd który nie pozwala prawidłowo działać HUD-owi.