[PT3] Nie wyświetla statów w MTT na Party

• CzarnaOspa
      CzarnaOspa
      Brąz
      na forum od: 20.07.2010 Posty: 51
      Jak w temacie. Dodam ze dzieje sie tak na PartyPoker sng,cash śmiga normalnie,mtt ni chuchu. Dodatkowy problem, na Ipoker działa ok do zmiany stolika, pozniej musze restartowac PT bo juz mu sie tych statów wyswitlic nie chce( i tak przy kazdej zmianie). Natomiast na Pokerstars wszystko dziala normalnie. Z góry dzieki za wszelki sugestie
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Witaj CzarnaOspa,

Zmień język poker roomu na angielski. Masz prawdopodobnie zainstalowaną wersję PL PartyPoker.

W przypadku sieci iPoker niestety HUD tak działa. Musisz go restartować po każdej zmianie stołu. Powinno pomóc także wyłączenie stołu i ponowne jego uruchomienie.

Pozdrawiam.
    • CzarnaOspa
      CzarnaOspa
      Brąz
      na forum od: 20.07.2010 Posty: 51
      account language mam ustawione jako angielski(chociaż wiekszość info wyświetla mi po polsku) zresztą tak jak pisałem na sng i cash statystyki wyswietla mi normalnie. Więc chyba nie tu lezy problem.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Jeśli masz ustawiony język angielski to wszystko powinno się w tym języku wyświetlać. Na PartyPoker ostani raz grałem w październiku zeszłego roku, wtedy aby zmienić język trzeba było przeinstalować poker room. To musi być język angielski w całym poker roomie.