Witam!!

Tradycyjnie kilka najciekawszych rak z ostatniegu treningu!!

**********ZAGRANIE I**********

TPTK na FLOPIE

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)     
Position:
Stack
SB:
$11.50
Hero:
$2.30

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (7 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:spade: , J:club: . SB posts a blind of $0.10. , MP2 posts a blind of $0.10.
BB folds, MP1 calls $0.10, MP2 checks, MP3 folds, Hero raises to $0.60, CO folds, SB calls $0.50, 2 folds.

Dostaje As J i zagrywam jak przystalo tj podbiciem!!Gram 4*BB+ po bb za limpera, na flopa wchodze z jednym przeciwnikiem!!

Flop: ($1.45) J:heart: , 8:diamond: , 4:heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $1.70 (All-In), SB calls $1.70.

Tutaj trafiam tptk i oceniam swoja reke jako made hand wartosc 150% puli jest wieksza niz to co zostalo mi na rece postanawiam wiec zagrac all in!!

Turn: ($4.85) 3:diamond:
River: ($4.85) Q:heart:

Final Pot: $4.85

**********ZAGRANIE II**********

INNE MADE HAND NA FLOPIE

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)      
Position:
Stack
UTG+2:
$3.25
MP3:
$1.96
Hero:
$1.75

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with Q:diamond: , Q:spade:
UTG+1 folds, UTG+2 calls $0.10, 2 folds, MP3 calls $0.10, CO folds, BU calls $0.10, Hero raises to $0.70, BB folds, UTG+2 calls $0.60, MP3 calls $0.60, BU folds.

Z QQ zagrywam jak nalezalo zgodnie z shc podbijam do 70centow wchodze na flopa z dwoma przeciwnikami!!

Flop: ($2.30) 7:spade: , 6:diamond: , 3:spade: (3 players)
Hero bets $1.05 (All-In), UTG+2 calls $1.05, MP3 raises to $1.26 (All-In), UTG+2 calls $0.21.

Tutaj moja sytuacja jest troche inna trzymam overpair ja tez oczywiscie klasyfikujemy jako made hand i zagrywamy z nia all in!! Reke ta pokazalem rowniez dlatego ze chcial bym wam powiedziec ze nawet gdyby np tutaj wypad K to po mimo tego ze klasyfkiuje swoja reke jako trash hand to i tak zagral bym all in bo 2*stack byl w przyblizeniu rowny puli, pamietajcie o tym!!

Turn: ($5.87) K:heart:
River: ($5.87) 4:club:

Final Pot: $5.87

**********ZAGRANIE III**********

TROJKA NA FLOPIE NIE ZWALNIAMY!!

Position:
Stack
SB:
$13.24
BB:
$1.75
UTG+1:
$0.55
Hero:
$2
BU:
$10

Preflop: Hero is CO with A:diamond: , 6:spade: . Hero posts a blind of $0.10.
UTG+1 calls $0.10, 4 folds, Hero checks, BU calls $0.10, SB calls $0.05, BB checks.

Chwile wczesniej dolaczylem sie do stolika i jako ze udalo mi sie usiasc na late position wplacam duza ciemna odrazu i dolaczam sie do gry (przypominam ze do gry dolaczamy sie jak uda nam sie usiasc na pozycji late ewentualnie sb or bb w kazdym innym przypadku czekamy az dojdzie do nas deler tak zagranie najbardziej nam sie oplaca) Dostaje sie wiec na flopa z wolnej gry!!

Flop: ($0.50) 6:club: , 9:heart: , 6:heart: (5 players)
SB checks, BB bets $0.40, UTG+1 folds, Hero raises to $1.90 (All-In), 2 folds, BB raises to $1.65 (All-In).

Flop wypada dosc interesujacy dla nas, czesto pojawiaja sie pytania jak sobie radzic w takich sytuacjach, ja zalecam takie pule grac agresywnie niezalezeni czy ktos podbija przed nami czy nie, Trzymac sie nalezy 100% zasad, jako ze przeciwnik podbija przedemna to wogule daje mi konfortowa sytuacje on musi miec cos na rece mnie bije niewiele ukladow tak wiec nie pozostaje mi nic innego jak zmusic go do wejscia all in zagrywam all in!! Gdyby on nie podbijal ja i tak podbil bym o wartosc puli!!

Turn: ($4.05) 7:spade:
River: ($4.05) 4:club:

Final Pot: $4.05

**********ZAGRANIE IV**********

Zawsze podbijamy KK z late position, pamietajcie o tym ze jak zawodnik nic nie ma to i tak nam nie zaplaci na flopie a fajemy mu szanse na to ze trafi dwie pary, dlaczego warto podbijac z late position, dlatego ze czesto jest to odbierane jako proba stealu i mamy szanse na re!!Podbijajcie bo tak trzeba!!

Preflop: Hero is SB with K:spade: , K:heart:
7 folds, Hero raises to $0.40, BB folds.

Final Pot: $0.50

**********ZAGRANIE V**********

INNA TROJKA

Position:
Stack
CO:
$3.47
Hero:
$2

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is BB with 6:club: , 3:club:
4 folds, CO calls $0.10, 2 folds, Hero checks.

dostaje sie do gry z BB

Flop: ($0.25) 3:spade: , 3:heart: , T:diamond: (2 players)
Hero bets $0.20, CO calls $0.20.

Znowu trafiam trojke, tym razem jestem pierwszy do podbicia i gram tak jak powiedzialem podbijam jak made hand przy malej puli o wartosc puli NIE ZWALNIAM!!

Turn: ($0.65) 4:spade: (2 players)
Hero bets $0.50, CO raises to $3.17 (All-In), Hero raises to $1.70 (All-In).

Jako ze przeciwnik ciagnie zamna ja dalej podbijam jakos o 2/3 puli przebija mnie nie zostaje mi nic innego jak z made hand grac all in!!

River: ($5.52) K:spade:

Final Pot: $5.52

**********PODSUMOWANIE**********

Mam nadzieje ze udalo mi sie zwrocic wasza uwage na to jak powinno sie grac trojki i przypomnialem wam o zagraniach made hand!!

Jeszcze raz serdecznie przepraszam was za problemy z mikrofonem musze go zmienic, mam nadzieje ze takie problemy nigdy wiecej sie nie zdarza, mam nadzieje ze bylem w miare zrozumialy!!Jezeli sa jakies watpliwosci smialo pytajcie!!

Pzdr magic83