[PT4] Notatki się nie zapisują

• Bielanek
      Bielanek
      Black
      na forum od: 27.03.2007 Posty: 2 490
      Zakładam nowy temat, bo cenię sobie support w tym dziale. Zawsze można liczyć na szybką pomoc. Dzięki za poprzednie rady i już przedstawiam obecny problem. Otóż PT4 nie zapisuje notatek, a raczej zapisuje tylko niektóre(nie doszedłem jeszcze do tego kiedy zapisuje, a kiedy nie). Odpalając turnieje robię sobie notatki na boku (mam okno z notatkami ciągle otwarte) po zakończonym turnieju(okno samo się zamyka) klikam w saved i jak następnym razem gram z tym samym przeciwnikiem, to notatek nie ma. Czasami się zapisują, a czasami nie. Próbowałem podczas meczu kliknąć saved, ale też nie zapisało. Co może być tego przyczyną?

Gram na Poker Stars, Windows 8, podczas gry mam uruchomione AHK starsowe, SharkyStratora, SharkScope HUD'a i PT4. Nie wiem co może mieć na to wpływ. Wszystkie te programy uruchomione jako "administrator".

Z góry dzięki za pomoc,
      Kuba
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Bielanek,

Dość specyficzny błąd :f_ugly: Niestety jeszcze się z nim nie spotkałem.

Na forum PT4 został zgłoszony trochę podobny problem: Notes aren't saving properly, niestety nie zostało podane rozwiązanie. Dlatego polecam kontakt z supportem PT4.

Wątpię aby przyczyną były dodatkowe programy z których korzystasz. Problemu szukałbym np. w wersji PostgreSQL. Wiem, że z wersjami 9.0+ były problemy.

Jeśli otrzymasz odpowiedź to byłbym wdzięczny gdybyś się nią podzielił "dla przyszłych pokoleń".

Pozdrawiam.
    • Bielanek
      Bielanek
      Black
      na forum od: 27.03.2007 Posty: 2 490
      Zauważyłem, że jeżeli zapiszę notki i od razu kliknę save, to wtedy jest ok. Problem powstaje tylko, jeżeli chciałbym trzymać okno z notkami na wierzchu i klikać save po zakończeniu meczu. Także chyba już odpuszczę i będę otwierał okno tylko przy zapisywaniu notki, a patrzył na notki po wyświetleniu pop-up'a. Jeżeli będzie mi to przeszkadzało, to napiszę do supportu i dam znać tutaj. Pozdrawiam
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 934
      Cześć Bielanek,

W tym poście na forum PT4 support potwierdził, że problem prawdopodobnie występuje przy zapisywaniu notatek, gdy stół jest już zamknięty.

Niestety mają kłopoty z odtworzeniem tego problemu u siebie, być może występuje on tylko w niektórych konfiguracjach.

Jednak ktoś zgłaszał taki problem, więc jest szansa, że w którejś z kolejnych aktualizacji zostanie to poprawione :)

Pozdrawiam