[HM2] Problem ze statami

• Marcin82PL
      Marcin82PL
      Brąz
      na forum od: 11.09.2011 Posty: 211
      Witam.
      Mam problem ze statami na pokerstars(na party dziala oki),mam ustawione miejsce w HM2,i ps,mam zaktualizowanego HM2,oba programy po angielsku,chyba,ze cos jeszcze musze zrobic.Najpierw mialem problem z miejscem statystyk przy graczach i brak mojego huda,zamiast mojego byl jakiegos typa,ktorego nawet przy stole nie bylo,teraz juz mi wcale stat nie wyswietla,moglby mi ktos pomoc?
      pozdrawiam

PS.zalozylem nowego Usera w HM2 i mimo,ze gram na ps,pokazuje mi w reports,jedna sesje na party

PS2.juz pokazuje staty,ale np 4 staty sa poprawne,a 2 zawodnika ktorego nie ma,zreszta nie moglby grac na jednym stole na dwoch miejscach:)
  • 2 odpowiedzi
    • Yodzio
      Yodzio
      Brąz
      na forum od: 04.10.2007 Posty: 15
      Jakiś problem jest z importem rozdań z PokerStars. Zobacz w HM2 czy jest dobra ścieżka podana do HH.

HM2>Hand Importing>Auto Import Folders
    • Marcin82PL
      Marcin82PL
      Brąz
      na forum od: 11.09.2011 Posty: 211
      Dziekuje za pomoc,prawie sie udalo,prawie,bo:gram SH,i widze juz swoje staty i przeciwnikow staty sa na swoich miejscach,ale tylko 5 statystyk widze,gracz numer szesc ciagle jest bez stat,na wszystkich stolach na jakich sprawdzalem,wiesz moze o co tutaj chodzi?
      pozdrawiam

juz sobie poradzilem,dziekuje raz jeszcze:)