[HM] Problem z HM na Pokerstars

• karol99910
      karol99910
      Brąz
      na forum od: 30.12.2009 Posty: 13
      witam,
      używam HM1 i na wszystkich softach, których grałem mi działał tj na ipokerze, fulltilt, bossmedia. teraz przenioslem sie na pokerstars, ustawiłem oczywiscie zapisywanie historii rąk w jezyku ang, dodałem w HMie plik z historią rąk ze starsa,
      Ale problem jest taki że gdy probuje dodać nick z Pokerstars w HMie w Player Aliases to mi w ogole nie widzi mojego nicka z Pokerstarsa, z innych roomow mi bez problemu znajduje i dodaje do Player Aliases, co powoduje import rak i dzialanie HUDa.
      Wie ktos moze jak temu zaradzic, co zrobic zeby mi importowalo rece z Starsow i zeby hud mi tam dzialal ?
  • 6 odpowiedzi
    • Lukaszq15
      Lukaszq15
      Brąz
      na forum od: 04.03.2012 Posty: 617
      Pewnie będziesz musiał kupić HM2 .
    • pzareba
      pzareba
      Brąz
      na forum od: 24.02.2010 Posty: 186
      a ltora masz wersje hma?
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      na forum od: 26.12.2011 Posty: 2 197
      Witam karol99910,

Twój problem dotyczy programu trackującego więc przenoszę go do działu technicznego, gdyż tam zadajemy pytania związane z takimi problemami oraz możesz tam również uzyskać szybciej pomoc.

Pozdrawiam,
      kleko91
    • karol99910
      karol99910
      Brąz
      mam wersje 1.11.05e
      i na wszystkich softach działał bez zarzutu, a na starsach nawet mi gracza nie wyszukuje..
    • karol99910
      karol99910
      Brąz
      dobra, mam HM2 juz ale znowu mam maly problem a mianowicie taki:
      gram sitki 180tki na starsie i zeby i odpalalo huda na stole musze za kazdym razem recznie table finderem stol dodawac zeby HUD mi sie wyswietlil i przy zmianie stolika jest to samo, musze od nowa recznie dodawac przez table finder zeby miec aktualnego HUDa z danego stolika a nie z poprzedniego.
      jak to ustawic zeby automatycznie mi sie HUD wyswietlal na stolikach prawidlowo?
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      na forum od: 26.12.2011 Posty: 2 197
      Cześć karol99910,

którą wersje masz HM2? Najnowsza to 2.0.0.7758. Link poniżej do aktualizacji:

Update

Niestety bardzo możliwe jest też to, że po aktualizacji nadal będziesz musiał otwierać turnieje przez Table findera. HUD powinien działać sprawnie ale niestety chyba trzeba będzie nam czekać na nową aktualizacje, która naprawi ten problem :) . Niemniej jednak wykonaj update i napisz czy coś pomogło.

Pozdrawiam,
      kleko91