[HM2] HM2 i Win8

• WirusOls
      WirusOls
      Złoto
      na forum od: 28.12.2011 Posty: 169
      Witam! Czy mial ktos problem z instalacja hm2 na win8? W takim sesnie ze zainstalowalo sie do polowy i przy instalacji postgresql zaczelo sie cos psuc. Pozniej gdy sie chcialo jeszcze raz zainstalowac lub usunac to zaczely pojawiac sie problemy z odmowa dostepu (tylko administrator mogl to zrobic) Probowalem juz chyba wszytskiego co proponowali na roznych forach, ale nic to nie daje bo mam ograniczone mozliwosci.
  • 5 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej, WirusOls

Napisz może, czego już próbowałeś dotychczas. Łatwiej będzie nam wtedy dojść do rozwiązania. Na początek wrzucę jeszcze z forum HM2 podobny wątek i sugerowane rozwiązania:

Temat z forum HM2

Pozdrawiam.
    • claher
      claher
      Global
      na forum od: 05.07.2011 Posty: 256
      Miałem podobny problem, rozwiązanie polegało na stworzeniu własnoręcznie przed instalacja Hm2 i postreSQL folderów z prawami administratora. Poszukam Ci ale jeśli to czytasz to może sam szybciej gdzieś znajdziesz w forumowych tematach bo jest to na pokerstrategy.

Jak coś to zrobię edit i wstawię tu linka, pozdr :nh

EDIT:

Problem z instalacją PostgresQL

Pamiętaj że przed ponowna instalacją musisz wyczyścic poprzednią wersję postreSQL wraz z użytkownikiem ;-). U mnie pomogło więc możliwe że jeśli masz ten sam problem to wszystko bd chulać.

EDIT2: Ostateczni jeszcze możesz spróbować ręcznej instalacji postreSQL, szukajka google Cię wspomoże :)
    • WirusOls
      WirusOls
      Złoto
      Hmm tylko ja nie wiem czy mialem taki sma problem, bo mi po tym wszytskim tak jakby caly dostep do systemu padl. Nie moglem nic zainstalowac, nic odinstalowac, nic zmieniac w ustawieniach tak jakbym nie byl mial pelnych praw. Tylko administrator mogl cos zmienic. Szukalem na roznych forach i znalazlem jak,is filmik na YT na ktorym pokazane jest jak mozna zalogowac sie jako administrator lecz niestety 2 przyklady tam podane nie poskutkowaly.
    • claher
      claher
      Global
      na forum od: 05.07.2011 Posty: 256
      Twoją wypowiedź zrozumiałem tak, że nie jesteś administratorem tego komputera i nie możesz się zalogować jako on, tak?
      Bo jeśli tak, to nie jesteś w stanie nic zainstalować.

TYLKO "administrator" może zainstalować HM2 na WIN8.

Pozdrawiam.
    • WirusOls
      WirusOls
      Złoto
      Zgadza sie, tylko to sie zmienilo przez zainstlowanie holdema badz postgressa. Bo wczesniej sobie zainstalowalem skype itp i bylo wszystko ok. Dopiero po instalacji holdema ( do polowy ) zaczely sie jakies cyrki...