[HM2] HM widzi rece ktorych nie bylo?

• szymon123
      szymon123
      Brąz
      na forum od: 18.08.2009 Posty: 177
      Mam maly problem w HM2, otoz dzis gdy wszedlem w zakladke "sessions" pojawily sie dwie sesje z zooma ktorych nie bylo. Sprawa jest dosyc blaha, bo to sesje to odpowiednio 3 i 6 rozdan. W czasie, w ktorym one wystapily z tego co pamietam mialem uruchomiony soft P*, ale nie gralem zooma. Moze wydaje sie, ze moglem nie pamietac tego ze gralem, ale HM w replayerze nie pokazuje nawet jakie karty mialem w tych rozdaniach...

Niby wielkie rzeczy sie nie staly, bo 20 centow tylko ubylo z tego co pokazuje HM, ale nie chcialbym zeby sytuacja sie powtorzyla na wieksza skale.
  • 2 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej szymon123,

Byłeś w czasie tych sesji zalogowany na PokerStars? Może to jakiś błąd, może nie, jednak na Twoim miejscu zmieniłbym hasło do konta i przeskanował system w poszukiwaniu wirusów - tak na wszelki wypadek. Możesz też odezwać się do supportu poker roomu i spytać czy przypadkiem nie było logowania z innego IP podczas trwania tych sesji (godziny podane w zakładce Active Session albo Reports).

Pozdrawiam.
    • szymon123
      szymon123
      Brąz
      na forum od: 18.08.2009 Posty: 177
      Przy jednej jestem w 100% pewny ze bylem zalogowany, przy drugiej nie do konca pamietam, ale chyba tez. Moja pierwsza mysl tez byla zeby zmienic haslo, ale jesli by ktos mial sie zalogowac mi na konto, to czemu HM mialby rece zimportowane? Troche sie kupy nie trzma to...

No coz, zmienione haslo, kompa przeskanuje, jesli sytuacja sie powtorzy to zostaje support.