[HM2] Nie importuje rąk w HM2 w turniejach SCOOP. W The Big HUD normalnie działa.

• MrM1lo
      MrM1lo
      Brąz
      na forum od: 10.01.2010 Posty: 902
      Mam problem.

Przed chwilą grałem na dwóch monitorach turnieje na starsach (2 turki scoop) i musialem odpiać monitor, wiec na chwile wygasl mi ekran.

Usiadłem w innym miejscu, odpalilem the biga i sytuacja wyglada tak, ze rece importuja mi sie normalnie w the bigu, a w scoopach granych na dwóch monitorach i przed wygasnieciem ekranu nie importuja mi sie rece (gdy monitor byl podlaczony, wszystko bylo ok- poki nie zgasl mi ekran)

Po tym wygasnieciu mialem zwieche HM i starsów i musiałem ctrl+alt+del i wymusic zamkniecie programu hm2. Starsy odzyly.

Co zrobic! Pomocy!
  • 3 odpowiedzi
    • MrM1lo
      MrM1lo
      Brąz
      Wie ktoś może jak ogarnąć ten temat?

Teraz w tym turku scoop importuje mi rece na mnie i 3 innych graczy, a dwaj po mojej lewej ciagle maja 0 rak.
    • RemiSmk
      RemiSmk
      Brąz
      na forum od: 27.06.2011 Posty: 518
      niestety musze sie podpiac pod pytanie autora. wczesniej gralem scoopa 01 6max - hm pokazywal staty moje i 3 przeciwnkow przy stole. myslalem ze dlatego ze 6max moze czegos nie ustawilem. teraz gram scoop 02 L $27 i juz tylko moje stsaty widze ;)
      wszystkie inne turki normalnie pokazuje.
      w trakcie sesji nie bede grzebal ale jesli ktos ogarniety poradzi bede wdzieczny =) =)
    • MrM1lo
      MrM1lo
      Brąz
      Czyli to Starsy cos zepsuly!