Chyba juz nigdy nie wygram....

• destrukttt
      destrukttt
      Brąz
      na forum od: 07.01.2011 Posty: 972

Nie gram na codzień MTT i to mój najlepszy wynik ale trochę boli że w końcu flipy wchodziły jak pyszalkowi i w HU gram z idiotą co wrzuca any2 all time ,sprawdzam go z ATs na 6K i na river K :rage: + 6 miejsce w jakimś donkamencie za 1$ , mimo wszystko cieszą 2 miejsca na FT :D
  • 8 odpowiedzi
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 639
      Drugi na 713 ludzi.
      Super wynik. Gratulacje!
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Zazwyczaj, jak się komuś wpiszę z gratulacjami, to w kolejnym sukcesie wraca z wygranym turniejem.

Gratuluje drugiego miejsca :f_thumbsup:

i czekam na kolejny wpis
    • gacekk6
      gacekk6
      Złoto
      na forum od: 10.02.2011 Posty: 505
      O dobrze wiedziec ze kolega z forum tez na FT bylem :D
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Graty !!!!
      Jakie stawki grasz normalnie ? NL5 ?
      Pomyśl ile to gry na tym limicie, bardzo dobry wynik !!!!!
      Oby tak dalej !
    • destrukttt
      destrukttt
      Brąz
      Napisane przez rootpl
      Graty !!!!
      Jakie stawki grasz normalnie ? NL5 ?
      Pomyśl ile to gry na tym limicie, bardzo dobry wynik !!!!!
      Oby tak dalej !
      Siema

Przeniosłem rolla na 888 grałem nl6 całkiem przyjemnie cały stolik zasypany fishami :D

utrzymywałem tam ponad 12/100 BB i mogłem sobie wcześniej zacząć grać nl10 ale tam mnie zawsze jechali (p*) na początku dlatego dla spokojnej gry postanowiłem że wejdę na nl10 z 50 BI no i coś tam gram i jest w miarę ok myślę że kwestią czasu jest gdy zaatakuję nl20 chociaż teraz więcej będę wypłacał ,poziom na nl10 jest troche wyzszy niż na nl6 pod takim względem że jest więcej tigt-fishy ale z nimi tez łatwo się gra :D ale napewno dużo niższy niż na p* na nl10 takie jest moje zdanie ,jednak myśle że byś sie zanudził skoro grasz ok.20 stolików a tu można max 6 ja jednak postawiłem na profit, no i w weekendy dorzucam MTT zobaczymy co z tego będzie.

Pozdro.
    • wezuwezu
      wezuwezu
      Brąz
      na forum od: 08.07.2011 Posty: 170
      Chyba juz nigdy nie wygram....

chyba tak ....
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      przeniosłem na chwile rolla na ipoker, dość dużo nawet stolików było, aż sam zdziwiony byłem, ale ten soft, nie da się na tym sofcie grać, kompletne gówno, jakby nie mogli tego dopracować, zapłacą programistą trochę pieniędzy, ale dużo więcej ludzi by wtedy tam grało, a tak to gówno mają :rage: :rage:
    • destrukttt
      destrukttt
      Brąz
      Dużo bo teraz sieci tam dołączają :) w mojej opini i tak jak czytam to P*,FTP i 888 mają najlepsze softy tylko te 6 stolików cash :ayfkm: chociaż wtedy pewnie więcej reg'ów by było.