[PT4] Grafy...

• avallach
      avallach
      Brąz
      na forum od: 01.09.2009 Posty: 530
      Mam kilka pytan, w zakladce graphs w pt4, pojawia sie wykres na którym znajduje sie:
      my c won
      my c all in adj
      no i money won with/without showdown.
      czy 1 to to ile dokladnie wygrałem?
      czym jest druga linia? i czy powinna sie pokrywac z pierwsza? moja c all in adj oscyluje w okolicach 0 co to oznacza?
      mam wielka roznice pomiedzy pieniedzmi wygranymi przy showdownie i wygranymi bez showdownu, na showdownie mam +50 a bez showdownu - 25. co to oznacza? jakie wnioski mozna z tego wszystkie wyciagnać?
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj avallach,

Wybacz za brak odpowiedzi, nie wiem jak mogłem przeoczyć Twój temat.

Money Won With Showdown (niebieska) -> $$$ wygrane po pokazaniu kart
      Money Won Without Showdown (czerwona) -> &&& wygrane bez pokazania kart
      My C Won (zielona) -> Twoje wygrane (suma linii niebieskiej i czerwonej)
      My C All-in Adj (żółta) -> tyle w teorii powinny wynosić Twoje wygrane, ale tu zdania są bardzo podzielone. Ja osobiście w nią w ogóle nie wierzę. Z technicznego punktu widzenia nie da się poprawnie jej obliczyć.

Na niskich limitach większość wygrywających graczy ma niebieską linię na +, a czerowoną na -. Wynika to z charakterystyki tych stawek.

Jakie wnioski można z tego wyciągnąć? Praktycznie żadne.
      Jeśli ktoś wierzy, w poprawność żółtej linii to mógłby powiedzieć, że miałeś szczęście.
      Ja powiedziałbym tylko, że wygrałeś 25$.

Pozdrawiam.
    • avallach
      avallach
      Brąz
      na forum od: 01.09.2009 Posty: 530
      Napisane przez Skibcio

Na niskich limitach większość wygrywających graczy ma niebieską linię na +, a czerowoną na -. Wynika to z charakterystyki tych stawek.
      Pozdrawiam.
      teraz bede mogł mówić kolegom, ze jestem (jak) wygrywajacy gracz :D
      a tak poważnie to dlaczego na micro tak jest z tymi liniami? czy na wyzszych limitach linia czerwona idzie do gory? z czego wynika(z technicznego punktu widzenia) ta rozbieznosc? czy chodzi o to ze z mocnymi ukladami tak dobieramy sizing ze przeciwnicy sprawdzaja?
    • blelol
      blelol
      Brąz
      na forum od: 17.12.2010 Posty: 2 267
      wynika to z tego że zazwyczaj jesteśmy fishami na micro i nie potrafimy dobrze grać.