[PT4] jak wlaczyc hud w sng?

• avallach
      avallach
      Brąz
      na forum od: 01.09.2009 Posty: 530
      gram wlasnie sng, a pokertracker nie wyswietlami huda choc, do tej pory zawsze wyswietlał(ale grałem tylko cash). jak go wlaczyc dla sng? zwłaszcza, ze rece z tego sng widzi i zapisuje.
  • 9 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj avallach,

Na jakim poker roomie grasz.

Historia rozdań oraz poker room w jakim jest języku?

Skąd wiesz, że PokerTracker poprawnie importuje rozdania?

Pozdrawiam.
    • avallach
      avallach
      Brąz
      gram na pokerstars, wiem, ze poprawnie importuje bo w zakladce hands wyswietlaja mi sie rozegrane rece(po zmianie na znaczek T)
      teraz widze, ze na stole na gorze obok znaczka PT4 jest ten biały znaczek i wyswietla mi profile: cash. jak w takim razie zmienic go na profile tournament?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Napisane przez Skibcio
      Historia rozdań oraz poker room w jakim jest języku?
    • avallach
      avallach
      Brąz
      w dobrym:) czyli w angielskim. hud mi działa, rece sa zapisywane. tylko na górze, na stole sa dwa symbole: biały i zielony(znaczek pt4) i jak najade na biały to wyswietla ze profil: cash-default
      pomimo tego, ze stół to sng.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Jeśli rozdania poprawnie się importują, oraz oprogramowanie jest w języku angielskim to wszystko powinno już działać.

Masz w ogóle jakiś profil HUDa stworzony dla turniejów? HUD -> Edit HUD Profiles.

Jaki HUD masz przypisany dla turniejów: HUD -> Edit HUD Options -> Profile Selectes -> T.

Pozdrawiam.
    • avallach
      avallach
      Brąz
      Chce korzystac z przygpotowanego przez pt4 huda t legacy, i wlasnie taki mam przypisany, a ciągle nie działa:(
      Swoja drogą Skibcio to masz ze mną krzyż pański, najardziej klopotliwy gosc na forum :f_biggrin: :fdrink
    • gangamamur
      gangamamur
      Brąz
      na forum od: 23.12.2009 Posty: 78
      Na jakiej platformie grasz? Ja ma coś podobnego. Normalnie miałem huda na sng w wczoraj coś się zepsuło i nie wiem o co chodzi. Na cashach hud mi śmiga a na sng dupa.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witam,

Nie było mnie wczoraj na forum... głównym zadaniem moderatora jest pomaganie użytkownikom, więc jak masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać to pisz.

Teoretycznie powinno wszystko działać. Uważam, że w którym miejscu musiałeś coś przeoczyć. Umieść screeny:
      -> Play Poker -> View import status
      -> HUD -> Edit HUD Options -> Profile Selectes -> T
      -> Okno stołu z PokerStars.

gangamamur najczęstszą przyczyną jest wersja PL PokerStars (nie napisałeś jaki to poker room, ale wielu użytkowników zgłaszało ten problem, więc domyślam się, że ten poker room). Zmień język poker roomu oraz historii rozdań.

Pozdrawiam.
    • avallach
      avallach
      Brąz
      ha, zaczeło działac. dzieki za pomoc:)