Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

omaha challenge

• variat
      variat
      Brąz
      na forum od: 06.05.2010 Posty: 5 338
      Siema!

Nie jestem obecnie wielkim zwolennikiem tego typu wyzwan, ale dla urozmaicenia i mobilizacji postanowilem sprobowac malego challengu. Z volume zawsze bylo u mnie slabo, wiec mysle ze w kontekscie zrobienia czegos zupelnie nowego, bedzie to ev+ (mam nadzieje, ze finansowo rowniez).

Czego dotyczy challenge?

Otoz chce zrobic 11k E rakeu do 24 maja.

Chcialbym grac tylko plo200, ale z braku stolikow bede zmuszony mixowac glownie plo200 i plo100 (jak bedzie dobry stol plo400 to tez dolacze + w ekstremalnych przypadkach, gdzie nie bedzie stolow, to otworze plo50).

Dla 12 tablerow wydaje sie byc easy, ale ja nigdy nie bylem typem multitablera i gram glownie 6 stolow (mysle, ze bede probowal grac 8, zwlaszcza jesli rake nie bedzie lecial tak, jakbym tego chcial).

Bede tutaj robil codzienne aktualizacje po skonczonym grindzie. Bede tez pisal dla ciekawosci odwiedzajacych, jak wygladaja winnings (gram w E).

Jutro mam urodziny, ale mam nadzieje, ze bedzie dosc spokojnie i uda mi sie wieczorem cos jeszcze pograc. Poza tym wyjatkiem nie zamierzam odpuszczac zadnego dnia gry.

Na koniec:

1. nie bedzie wykresow
      2. nie pytajcie o rb i inne tego typu sprawy :)

Zaczynam dzisiaj, wiec pewnie gdzies nad ranem wstawie pierwsze postepy.

Wish me gl!

pzdr :)
  • 14 odpowiedzi
    • Orlo007
      Orlo007
      Brąz
      na forum od: 24.05.2010 Posty: 2 755
      Powodzenia! =)
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      To czekamy na pierwsze sprawozdanie z pola walki :s_thumbsup:
    • Edziorrr
      Edziorrr
      Brąz
      na forum od: 30.07.2011 Posty: 3 479
      Grasz na microgaming?
    • IceWhoo
      IceWhoo
      Brąz
      na forum od: 16.01.2010 Posty: 1 467
      .
    • variat
      variat
      Brąz
      Obiecane sprawozdanie:

rake - 691E

Juz teraz wiem, ze najprawdopobniej nie zrobie challengu, bo jest tego po prostu za duzo, a na 8 stolach sie gubie. Za swoj najwiekszy atut, ktory pozwala mi robic b. dobry winrate uwazam czucie dynamiki, skupianie sie nad kazdym rozdaniem itd. Bez tego czuje totalna niemoc. Moze kiedys uda mi sie grac wiecej stolow. Chwilowo bede gral 6 stolow i zrobie, ile tylko moge. Jesli nie uda sie zrobic challengu, to postaram sie chociaz zblizyc do konca :)

Jutro nie wiem, jak bedzie z gra ze wzgledu na urodziny.

Grasz na microgaming?

2. nie pytajcie o rb i inne tego typu sprawy

• Edziorrr
      Edziorrr
      Brąz
      na forum od: 30.07.2011 Posty: 3 479
      Nie pytałem o rakeback tylko o sieć, ale w sumie to pytanie bez znaczenia bo nie ma innej euro sieci, w której mógł byś grać bo żadna inna nie ma odpowiedniego trafficu :D
    • variat
      variat
      Brąz
      rake - 324E (1015E)

Jak widac siada ladnie. Co najciekawsze dzisiejsza sesja 1k pod ev. Trafialem po prostu na plo400 same fule i nutsy i jeden maniak oddal mi 4 stacki. Gosc ewenement, strategia 100/100/100, czyli pot, pot pot z calym zakresem - rzadko sie takich spotyka, a w ogole przyjemnie jak flopuje na deepach nutsa. Ewidentnie to byl ciezki wieczor dla niego, bo na takie rozpierdalanie kasy malo kto moze sobie pozwolic :)

Volume zadowalajacy na dzisiaj ze wzgledu na urodziny. Wypilem nawet wczesniej 2 piwa i po jakims czasie gralem, czyli koncentracja nie ta. Nigdy nie gram po nawet 1 piwie, bo ospaly jestem, ale ze jest challenge, to sie zmusilem :)
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      http://www.youtube.com/watch?v=lAbe3pCzAGs

http://fitnessmozgu.pl/gry/colorgame/

Przed każdą sesją. Oba ćwiczenia wykonywane regularnie pozwoliły mi zwiększyć ilość stołów 2x i od pierwszych rozdań sesji działać na pełnych obrotach.

W ogóle grając w Color Game sprawdzam czy jestem zdolny danego dnia usiąść do sesji. Jeśli nie robię >120 pkt. to wole odpuścić, bo wiem, że przy takiej koncentracji będzie to maks sesja B-game.

Btw. Takie wyniki sesji to std. na PLO przy odpowiednim skillu czy heater jak nie wiem? Nie gram casha, więc nigdy nie rozkminiałem tych bb/100, ale przy takich wynikach musisz chyba robić 2 cyfrowe (2jką z przodu). Na tych samych limitach NL jest to nieosiągalne.
    • teampoland
      teampoland
      Srebro
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 542
      ale na hard te 120 pkt w color game?
    • garimton
      garimton
      Brąz
      na forum od: 08.12.2010 Posty: 276
      Napisane przez teampoland
      ale na hard te 120 pkt w color game?
      dokładnie o to samo miałem pytać
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      Nie zrobisz na łatwym 120 pkt, bo tam poprawna odp. liczy się jako 1 pkt. Na hardzie jako 3 pkt.

Mój rekord to 141 pkt., ale dobiłem go tylko raz. 135 pkt. kilka razy, a średnio >120 pkt.
    • variat
      variat
      Brąz
      Szybka aktualizacja po sesji i ide spac, bo padam na twarz:

rake - 595E (1611E)

Odpisze na Wasze posty dzisiaj :)

jak widac zedytowalem moje posty. Uznalem, ze nie ma sensu pisac tutaj o wynikach z gry, bo i tak to nic nie wnosi do challengeu, w ktorym skupiam sie na volume i chce zrobic jak najwiecej rake.

pzdr
    • variat
      variat
      Brąz
      Siemanko, sory, ze dopiero teraz:

Przedwczoraj nie ugralem prawie nic rakeu, natomiast wczoraj 750E.

Doszedlem do wniosku, ze nie ma sensu prowadzic tego challengeu w obecnej sytuacji z dwoch powodow:

a) bardzo malo stolow. Czasami nie moge nazbierac 6-7 stolow z limitow plo100-400, a nie chcialbym grac plo50.

b) swingi z winnings sa tak duze w porownaniu do rakeu i potencjalnego rb, ze sie po prostu nie oplaca nawet o troche zmniejszac jakosci gry, bo to nie bedzie dla mnie oplacalne.

Skupie sie wiec nad sama jakoscia gry, a volume bedzie drugorzedna sprawa.

Dzieki za pare komentarzy od Was i sory, ze nie podolalem. Troche przeliczylem swoje mozliwosci oraz troche okolicznosci nie sprzyjaja :)

Co do samej koncentracji, to nie mam raczej z tym problemow. Wtredy byla wyjatkowa sytuacja ze wzgledu na 2 piwa i urodziny.

Color game znam i kiedys robilem. Jestem pelen podziwu natomiast co do Twoich wynikow :s_o: Ja mialem zalozenie, ze jak zrobie 100/105+ to zaczynam grac. Rekordowo chyba zrobilem 115 czy 120.

• evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      Nie chodzi o rozwiązanie problemów z koncentracją, a o wejście w stan podwyższonej koncentracji. Siadając do stołów po kilku partiach Color Game nie potrzebujesz pominąć kilku spotów, aby się rozgrzać, a od razu grasz swoje A+-Game ;) Wydaje mi się nawet, że samą grą może nie dać się wprowadzić w taki stan koncentracji.

Napisane przez evLeisure
      Btw. Takie wyniki sesji to std. na PLO przy odpowiednim skillu czy heater jak nie wiem? Nie gram casha, więc nigdy nie rozkminiałem tych bb/100, ale przy takich wynikach musisz chyba robić 2 cyfrowe (2jką z przodu). Na tych samych limitach NL jest to nieosiągalne.