[HM2] Table scanner2 nie działa

• aldaron21
      aldaron21
      Brąz
      na forum od: 11.11.2011 Posty: 95
      Witam, czy ktoś może używa obecnie scanera dostępnego razem z HM2?
      U mnie problem pojawił się wczoraj (dodam, że nie było zadnych uaktualnień) gdy normalnie odpaliłem wszystko, włączam scanner i stoi w miejscu, ciągle pokazując kółko "in progres", a żaden stolik z lobby nie jest "sprawdzany", wszystkie ustawienia są tak jak zaleca support ze strony HM . Ktoś coś może??
  • 13 odpowiedzi
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      na forum od: 26.12.2011 Posty: 2 197
      Cześć aldaron21

Jak z Twoim problemem? Rozwiązał się?
      Jeśli nie to czy masz zaktualizowanego HM2 do najnowszej wersji: 2.0.0.7742

Link do pobrania: Update

Nie napisałeś na jakim roomie grasz, ale po Twoich postach widze, że grasz na platformie PokerStars. Spróbuj wykonać te polecenia:

Table Scanner

Jeśli to nic z tych rzeczy, daj znać. Będziemy dalej kombinować.

Pozdrawiam,
      Kleko91
    • czerstwyjan
      czerstwyjan
      Brąz
      na forum od: 08.03.2008 Posty: 564
      Podepnę się gdzie w ustawieniach HM jest opcja żeby pokazywał po skanowaniu więcej niż jeden stół?
    • aldaron21
      aldaron21
      Brąz
      Siema, tak platforma to P* i te czynności już wykonywałem wcześniej.

Może pomocna bedzie informacja która wyświetla się przy odpaleniu TS po prawej stronie otwiera nam się wiersz poleceń programu i mam w nim taki tekst:

--
      2013-05-12 14:24:11 : Workdir: C:\Program Files (x86)\Holdem Manager 2
      2013-05-12 14:24:11 : Error registering assemblies.
      This is an administrative task. Permission denied.

System.ApplicationException: Unable to install assembly in the GAC. This usually indicates either an invalid assembly path or you are not admin.
      w EasyHook.NativeAPI.GacInstallAssembly(IntPtr InContext, String InAssemblyPath, String InDescription, String InUniqueID)
      w EasyHook.Config.Register(String InDescription, String[] InUserAssemblies)
      w TableScannerDllLoader.Form1..ctor()

C:\Program Files (x86)\Holdem Manager 2\TableScannerDllLoader.exe

C:\Program Files (x86)\Holdem Manager 2\StarsInject2.dll
      --

HM jest w najnowszej aktualizacji, a support Holdema jest co najmniej beznadziejny jeśli chodzi o pomoc ponieważ po 3 wysłanych do nich emailach dalej nie ma odpowiedzi.
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      Ciężko cokolwiek znaleźć aktualnego na Twój problem. Mimo to znalazłem takie coś:

http://forums.holdemmanager.com/table-scanner/19916-new-table-scanner-error.html

Dla pewności zapytam się profilaktycznie. Otwierasz HM2 oraz PokerStars jako administrator?

Pozdrawiam
    • aldaron21
      aldaron21
      Brąz
      Napisane przez kleko91
      Dla pewności zapytam się profilaktycznie. Otwierasz HM2 oraz PokerStars jako administrator?
      Zawsze ;)
    • kleko91
      kleko91
      Brąz
      Aldaron21 czy wykonałeś polecenia, które zostały zawarte w linku, który Ci podesłałem? Jeśli tak, to czy problem nadal występuje?

Support HM odezwał się z odpowiedzią czy nadal milczy?

Pozdrawiam :)
    • aldaron21
      aldaron21
      Brąz
      Cześć, dzięki za link, ale tyczy się on pierwszej wersji HM'a i niestety te pliki nie znajdują się już w drugiej wersji jakkolwiek ich szukałem. Ciekaw jestem co się mogło zrobić jeśli kiedyś ten TS mi chodził.
      Reinstalacja Hm'a również za mną, to też nie pomogło.
      A co do supportu HM to mam coraz gorsze zdanie o nich, wysłałem kolejnego emaila z pytaniem dlaczego nie ma choćby potwierdzenia otrzymania i przesłania problemu do działu technicznego. Dalej cisza...
    • lastusermw
      lastusermw
      Brąz
      na forum od: 11.04.2011 Posty: 351
      również mam ten problem (P*), nie wiem kiedy się pojawił bo miałem kilkanaście dni przerwy od pokera i przez ten czas go nie używałem
    • zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      na forum od: 24.06.2012 Posty: 571
      I ja sie podepnę :)

Ze scannerem nie miałem wcześniej problemów, chodził elegancko, ale od 3 dni coś mu się pofiksowało i albo robi coś takiego:

albo ekstremalnie szybko "filtruje" stoły, nie dając w HM żadnych rezultatów...

Reinstall?? :facepalm:
    • lastusermw
      lastusermw
      Brąz
      na forum od: 11.04.2011 Posty: 351
      Podbijam, mam tak samo (znowu :ayfkm: ). Ostatnim razem naprawił mi się sam nastepnego dnia, ale obecnie nie działa od jakichś 3 dni...
    • zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      na forum od: 24.06.2012 Posty: 571
      Napisane przez zbxzbx

albo ekstremalnie szybko "filtruje" stoły, nie dając w HM żadnych rezultatów...

Reinstall?? :facepalm:

Reinstall nie pomógł w moim przypadku... :(
    • Sebkrol
      Sebkrol
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 615
      Ja dopiero teraz zobaczyłem, że od jakiegoś już czasu ten dodatek jest narazie darmowy w HM2, odpalilem skanowanie no i pokazuje stoły z graczami wszystko elegancko jednak dla czesci graczy zupelnie nie pokazuje ich statystyk mimo ze wiem ze mam na nich duzo rak co mzoe byc przyczyną ?
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witajcie,

Support Hold'em Manager 2 przestawił całą procedurę rozwiązania problemu w przypadku gdy wysypuje się Table Scanner. Pozwolę sobie przekierować Was linkiem, z nadzieją, że te instrukcje Wam pomogą:

- Hold'em Manager 2 forum - HM2 update,and Table Scanner Update, Table Scanner Initialization Failed.

Jeśli wciąż będziecie mieli problemy, dajcie znać, spróbujemy poszukać innych rozwiązań (chociaż przedstawione wyżej jest "najświeższe").

Pozdrawiam,
      jeneral86