[PT4] Importuje ręce kilka godzin

• pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      na forum od: 23.05.2012 Posty: 50
      Ściągnąłem aktualizację PT4 z początku kwietnia i nie mogę zimportowac rąk. Kliknąłem get hands while playing i tak się importują już długo. Przed aktualizacją trwało to około 1-2 minut.

Na początku po kliknięciu było jakieś ogłoszenie, ze jest za dużo tych rąk i trzeba kopiowac manualnie, ale kliknąłem ok i nie przerwalem procesu.

Teraz po errorach mam ogłoszenie: Warning: Found 988 new files to import. Please check your configuration, ale się nie przerwało. Nadal się zwiększa liczba: duplicates.
  • 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj pokerzysta900,

Jaki to poker room?

Configure -> Site & Import Options -> Preferences -> masz zaznczaone Move Procesed Files To: (...)?

Historię rozdań z folderu w którym poker room ją zapisuje możesz przenieść w inne miejsce. Jest ona już zaimportowana, jeśli liczba rąk "duplicates" znacząco rośnie.

EDIT: Możliwe, że folder "Precessed Files", znajduje się w sekcji autoimportu PT4. Musisz go z tej listy usunąć.

Pozdrawiam.
    • pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      Teraz gram na pokerstars, ale zwykle importuje jeszcze co z titana.
      Mam zaznczaone Move Procesed Files To.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Przejrzyj listę poker roomów w PT4 i sprawdź czy w którymś nie został przypadkiem wpisany folder do którego importujesz przetworzone rozdania:
      EDIT: Możliwe, że folder "Precessed Files", znajduje się w sekcji autoimportu PT4. Musisz go z tej listy usunąć.

Czy w folderze Processed Files znajdują się jakieś rozdania? Czy w folderze w którym powinny być zapisane rozdania z PokerStars są jakieś zaległe rozdania?

Importujesz kilka razy tą samą HH i dlatego tak długo to trwa.
    • pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      W folderze processed mam foldery: Full Tilt, IntialImport, iPoker i PokerStars.
      W folderze z rozdaniami pokerstars jest sporo rozdań.

Zawsze robiłem get hands whioe playing przed rozpoczęciem gry i się ściągały wszystkie rozdania, które już rozegrałem. Zwykle trwało to 1,2 minuty i mi to nie przeszkadzało. Po aktualizacji pokertrackera się co zepsuło.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Na początku trwało to chwilę później 1-2 minuty, teraz jest pewnie coraz gorzej, bo rozdań za każdym razem masz więcej.

się ściągały wszystkie rozdania, które już rozegrałem.

Tak nie powinno być. Jeśli już raz pobrałeś rozdania to ich nie powinno być w folderze w którym dany poker room zapisuje rozdania.

Trzeci raz:
      Napisane przez Skibcio
      Przejrzyj listę poker roomów w PT4 i sprawdź czy w którymś nie został przypadkiem wpisany folder do którego importujesz przetworzone rozdania:

Na powyższym obrazku jest lista folderów z których będą pobierane rozdania. Sprawdź jakie foldery tam masz dla każdego poker roomu, jeśli nie grasz w jakiejś sieci możesz odhaczyć opcję: "Get Hands From Site...".

Zmień folder w którym PokerStar zapisuje HH, na inny. Następnie zmień folder w którym PT4 będzie tych rozdań poszukiwać. Wtedy import powinien ruszyć, ale jeśli nie znajdziesz źródła problemu to niedługo znowu będziesz miał z tym problem.
    • pokerzysta900
      pokerzysta900
      Brąz
      Sprawdzilem te foldery i nie został wpisany folder, do którego importuję rozdania.

Zmieniłem ten floder na ps i jest git. Myślałem wcześniej, że to normalne, że muszą się ściągac za każdym razem, bo inaczej ich nie będzie, ale jednak są.

Dzięki