[HM2] problem z miejscem

• tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      na forum od: 02.04.2012 Posty: 1 317
      Witam!
      Mam problem z umiejscowieniem huda na stołach 6 max, ustawiam w seating preferences miejsce 3 klikam apply-->ok. I działa dobrze, pzrez 5 minut, a póżniej przesuwa mi huda o dwa miejsca, czyli na 5, gdy wchodzę z powrotem w ustawienia nie są one zapamiętane, tylko 9 i 10 osobowe stoły mają zapisane miejsca, a na 6max nie ma nic.
      Miał ktoś taki problem?
      Ps. Ktoś mi to wykrakał, bo nie mam imienia w hudzie ustawionego.
  • 7 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

o jaki room chodzi?
      Docelowo wprowadzane przez Ciebie zmiany powinny się zapisywać. Spróbuj jeszcze uruchomić zarówno soft, jak i Holdema jako administrator i wtedy sprawdź czy jak zapiszesz ustawienia wszystko się zachowa.

Pozdrawiam
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      Hej!
      Uruchamiam wszystko jako administrator, problem pojawia się tylko na poker stars, wszystko jest ok na ipokerze i ftp, zapamiętuje miejsca tak jak trzeba, przed chwilą zrobiłem update HM2, był tam jakiś uptade do seating preferenes, może się polepszy, zobaczę jak będę grał, jak dalej będzie tak wariować to spróbuje posadzić sie na miejscu pierwszym, może wtedy przeskoczy mi do 3, bo zawsze przesuwa mnie o dwa miejsca jak nie zadziała to pozostaje chyba tylko support.
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      Napisane przez tojaczajka
      Hej!
      Uruchamiam wszystko jako administrator, problem pojawia się tylko na poker stars, wszystko jest ok na ipokerze i ftp, zapamiętuje miejsca tak jak trzeba, przed chwilą zrobiłem update HM2, był tam jakiś uptade do seating preferenes, może się polepszy, zobaczę jak będę grał, jak dalej będzie tak wariować to spróbuje posadzić sie na miejscu pierwszym, może wtedy przeskoczy mi do 3, bo zawsze przesuwa mnie o dwa miejsca jak nie zadziała to pozostaje chyba tylko support.
      Niestety nie pomogło, bo w seating preferences do pokerstars przy 6 max mam kreskę.
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj tojaczajka,

Co miałeś na myśli pisząc:

Ps. Ktoś mi to wykrakał, bo nie mam imienia w hudzie ustawionego.

Możesz zrobić screena swoich ustawień w Hold'em Manager 2 i PokerStars dotyczących miejsca przy stoliku?

I jeszcze jedno kontrolne pytanie - czy używasz innych programów, które w jakiś sposób mogłyby ingerować w działanie w/w oprogramowań?

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      Siemka!
      Wygląda to tak:

Uploaded with ImageShack.us
      Tak powinno być ( niestety po 5 minutach na 6max pojawia się kreseczka ), na drugi dzień próbowałem z tym walczyć,ale niestety nic nie wskórałem i odpuściłem,tym razem HUD skakał po wszystkich miejscach.
      Nie mam włączonego,żadnego innego programu który mógłby kolidować z HM2.
      Nie pisałem do supportu, bo przez ok 2 tygodnie nie bedę grał w pokera. Czytam ile mogę i staram się czegoś nauczyć, bo niestety stoję w miejscu przez swoje lenistwo.
      Jeśli chodzi o te krakanie, to nie było to dosłowne, doradziłem pewnemu graczowi, aby usunął Name z HUDa, bo co po miejsce marnować skoro w popupie ma Name, inny forumowicz odpowiedział,
      " Żebyś wiedział kiedy ci się HUD pojebie" ja mu na to, że "sam się nie pojebie" a On: "jeszcze mało widziałeś w pokierze".
      Na drugi dzień pojawił sie problem z HUDem :D
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej tojaczajka,

Zerknij na główną ramkę HUDa przy stole i tam masz takie koło zębate. Kliknij i ustaw ręcznie liczbę miejsc, a potem spróbuj przesunąć przyciskami [<<] oraz [>>] HUDa tak, żeby każdy był na swoim miejscu. Następnie kliknij "Use for similar tables". Nie jestem pewien czy podziała, ale spróbować nie zaszkodzi.

Pozdrawiam.
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      Hej! Spróbuje zrobić jak będę grał i dam znać jaki był efekt. Jak przeglądam archiwum to wszystko jest ok, staty są tam gdzie powinny być.
      Dzięki, Pozdrawiam!!!