[PT4] Statystyki w turniejach

• Davidusii
      Davidusii
      Srebro
      na forum od: 15.04.2013 Posty: 298
      Witam,
      Dam sobie rękę odciąć że temat byl juz wielokrotnie poruszany, ale z tytułu ze jestm nowy i poruszanie się po tym gąszczu informacji nie jest jeszcze dla mnie łatwe, proszę o ulgowe potraktowanie tematu. ;)

Tak wiec, co zrobic aby statystki w PT4 w turniejach byly wyswietlane w odpowiednich miejscach? Podejrzewam ze wplyw na efekt wyswietlania danych pod innym graczem spowodowany jest przymusowym i docelowym miejscem do którego zasiadamy w turnieju np na pokerstarsie, tylko co z tym fantem zrobić?
      Nalezy gdzies zmienic ustawienia Pokeroomu?
  • 10 odpowiedzi
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      na forum od: 01.01.2011 Posty: 1 253
      Przecież ustawiasz preffered seat w PT4 jak i w kliencie pokera. Jak ustawisz dobrze to poprawnie się wyświetla HUD
    • Davidusii
      Davidusii
      Srebro
      na forum od: 15.04.2013 Posty: 298
      W tym problem, ze moge ustawic preferowane miejsce w PT4 i w PS'ie, ale jak tylko usiądę i PS 'odwroci' stół pod moje preferencje statystki zostają na swoim starym miejscu. To się też tyczy zwykłych gier stolikowych jak i turniejów.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj Davidusii,

Oprogramowanie i historia rozdań muszą być w języku angielskim.

Nie ustawiłeś preferowanego miejsca... To że podczas gry zmienisz to miejsce niewiele da. Po ustawieniu preferowanego miejsca przestaw HUDa (ctrl + myszka), następnie go zapisz.

Instrukcja. Jeśli będziesz miał problem daj znać.

Pozdrawiam.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      na forum od: 09.08.2008 Posty: 820
      Mam identyczny problem. Spróbuje jakoś poustawiać te preferowane miejsca i może w końcu uda się to ustawić porządnie.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Skibcio. Preferowane miejsce wybrać w Hudzie czy w Starsie ?

W Hudzie Enable memory grabber i Enable Zoom Hud mają być włączone czy wyłączone ?

W starsach opcje auto center mają być włączone ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj matirix20,

Jeśli grasz w Zooma to musisz zaznaczyć Enable Zoom Hud.

Enable Memory Grabber warto zaznaczyć, HUD wyświetli się po dołączeniu się do stołu.

Preferowane miejsce musisz ustawić w PT4 oraz PokerStars. Auto center to inaczej preferowane miejsce na samym dole stołu, może być włączone lub możesz ustawić odpowiednie miejsce ręcznie.

Miejsca na PokerStars liczone są zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Miejsce pierwsze odpowiada mniej więcej godzinie pierwszej, każde kolejne jest o jeden większe.

Jeśli miałbyś jakiś problem z ustawieniem HUDa daj znać. Bardzo pomocne byłby screeny -> Poradniki (wstawianie obrazków, forumowe skróty, gdzie szukać pomocy i inne).

Pozdrawiam.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Skibcio---> Staty już poustawiałem. Wygląda na to że wszystko już ok. Mam tylko jeszcze pytanie czemu mi taki komunikat się wyświetla w Trackerze.

http://img812.imageshack.us/img812/7496/errorps.png
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Instalowałeś PokerStars w folderze innym niż ten zaproponowany przez instalator? Co się stanie jak włączysz automatyczne wyszukiwanie folderu z HH?

Jeśli wszystko się poprawnie importuje to możesz nie zwracać uwagi na ten komunikat.

Pozdrawiam.
    • matirix20
      matirix20
      Brąz
      Skibico. Wszystko importuje prawidłowo. Tak instalowałem do innego folderu.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Jeśli wszystko importuje się poprawnie, to tak jak napisałem wcześniej, możesz nie zwracać uwagi na ten komunikat. Sądzę, że PT4 nie znalazł PokerStars w domyślnym katalogu i dlatego wyświetla ten komunikat. Kiedyś widziałem podobny temat na forum PokerTrackera i odpowiedź tamtejszego moderatora była taka sama.

Pozdrawiam.