[PT4] notatki w trakerze

• avallach
      avallach
      Brąz
      na forum od: 01.09.2009 Posty: 530
      co to jest 2bet? pt4 wyswietla mi auro notke: call 2bet from blinds range.
      co to oznacza?
      drugie pytanie, jak dodac swoje konkretne kotatki o graczach(zapisane na pokerstars) do pt4? wiem, ze trzeba to robic recznie, ale ja nigdzie nie widze takiej opcji.

acha jeszcze jedno pytanie. czy jest mozliwosc zeby pt4 wyswietlał pot oddsy na bieżaco tak jak to robi w hands revieverze?
  • 2 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć avallach,

przeniosłem wątek do działu technicznego, bo tam otrzymasz odpowiedź od naszych specjalistów zajmujących się trackerami.

Powodzenia
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj avallach,

Opis statystyk znajduje się w PT4: Configure -> Statistic.

2bet jest to drugi bet w lisytacji.

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:spade: K:club:

UTG raises to 2.5 BB, fold, Hero raises to 7.5 BB, fold, fold, fold, UTG calls 5 BB
      BB wykonał teoretycznie 1bet, UTG 2bet, a Hero w tym przypadku 3bet. z definicji 2bet się rzadko korzysta, częściej stosowana nazwa to open raise. 3bet natomiast często jest mylony z wysokością podbicia, a to jest po prostu trzeci bet ;) , teraz wiesz skąd pochodzi nazwa 3bet.

Podczas gry gdy znajdziesz przeciwnika na któego masz notatkę w PokerStars otwierasz ją, zaznaczasz całość i kopiujesz (ctrl+v), następnie otwierasz notatki w PT4 i je wklejasz (ctrl+v). Nie ma od tego opcji, jak sam napisałeś trzeba to zrobić ręcznie.

PT4 oblicza podotsy tylko w replayerze. Opiera się na historii rozdań, której nie masz w trakcie gry.

Pozdrawiam.