[PT4] poker tracker 4 mój 1 post :)

• Pesymist
      Pesymist
      Brąz
      na forum od: 19.03.2013 Posty: 337
      Witam , to mój 1 post i będzie związany on z pytaniami dotyczącymi poker trackera 4 :) Mianowicie zainstalowałem PT 4 triala . Niestety nie wyświetla mi się hud podczas gry i piszę mi o złym skonfigurowaniu przez poker stars hand history :( I czy język lobby ma być w ang czy pol ? Bo pamietam ze ktos odnośnie ale to holdem managera pisał , że lobby ma być w ang . Z góry dziękuje za cenne informacje i prosiłbym o informacje od osób godnych zaufania i mających pojęcie o tych programach . BTW : który lepszy do sng ?:)

Have a nice day :)
  • 9 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć Pesymist,

przeniosłem Twój wpis do działu technicznego, bo tam zamieszczamy wszelkie pytania dotyczące trackerów.

A swoją drogą, to zachęcam do napisania powitania w poniższym dziale na naszym forum:

-> Witamy! Przedstaw się!

Pozdrawiam.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj Pesymist,

Poker room oraz historia rozdań musi być w języku angielskim. Praktycznie każdy program pokerowy lepiej jest zainstalować w wersji ENG, będziesz miał wtedy o wiele mniej problemów.

Zacznij od zmiany języka w poker roomie oraz historii rozdań. Całość opisana jest dokładnie pod tym linkiem: PokerStars Configuration Guide.

Gdybyś miał z problem z którymś punktem z instrukcji, daj znać.

Pozdrawiam.
    • Pesymist
      Pesymist
      Brąz
      dziękuje za pomoc , w przyszłości może coś więcej na mój temat umieszczę :)
    • Pesymist
      Pesymist
      Brąz
      ech narazie tylko udało mi się zmienić ustawienia języka . HUD wyświetlił się . ale było to gdy obdesrwowałem turniej . Musze miec zle skonfigurowane zapisywanie hand history i nic z tym nie moge zrobic :/

Chyba nie mam siły żeby z tym walczyć choć i tak jeszcze popróbuje .... Wchodzę w żądania historia rozdań mam miejsce zapisania a i tak PT mówi mi , że jest zle .... Udało mi się jedynie zimportować 1 turniej sit and go i tyle o dziwo przegrany ;p

Proszę o pomoc i dalsze wskazówki
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      na forum od: 19.11.2012 Posty: 894
      http://pl.pokerstrategy.com/video/26196/ tutaj masz filmik z dokładną instrukcją co i jak krok po kroku od instalacji pt4 oraz konf. pokerstarsa.
    • Pesymist
      Pesymist
      Brąz
      chyba daje sobie spokój z tym programem dobrze idą mi sity i omaha mam z tego profit . Może kiedyś jak kogoś poznam kto się na tym zna to wprowadzi mnie w tajniki tego typu oprogramowań , w każdym razie i tak dzięki wszystkim za info :)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Kozaczov dzięki za link do filmu :sdrink

Nie musisz grać z programami trackującymi (PT/HM). Jest to jednak rozwiązanie bardzo wygodne, trzeba niestety się z nimi dobrze zapoznać.

Jeśli pobrałeś PT4 dla holdema, to hud nie wyświetli się dla omahy...

Jeśli w obserwowanym turnieju HUD się wyświetlił, to oznacza, że go dobrze skonfigurowałeś. Stare rozdania się nie zaimportują bo są w wersji PL, a PT ich nie obsługuje.

Jeśli będziesz miał jakieś pytania daj znać.

Pozdrawiam.
    • Pesymist
      Pesymist
      Brąz
      że dla omahy nie jest to ja wiem :) Po prostu napisałem co grywam : ) Tak jak powiedziałem brak mi cierpliwości i może jak kogoś poznam kto sam obsługuje taki program to wtedy pomyśle nad tym bardziej . Chyba , że znasz może kogoś w Lublibie kto grywa w pokera online i korzysta z takich programów . Bo z tego co wiem to troche chyba tych pokerzystów w Lublibie jest . Z góry dzięki za odp :)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Nie znam nikogo z Lublina :s_frown: , albo znam, tylko nie wiem, że dana osoba jest z Lublina :s_rolleyes:

Możesz tu poszukać: Users meet users

Pozdrawiam.