[PT4] problem z zainstalowaniem postgreSQL po formacie

• frami
      frami
      Brąz
      na forum od: 14.11.2010 Posty: 96
      Witam,

Zrobiłem format Visty na 7ke. Podczas tworzenia bazy postgreSQL wyskakuje komunikat:"There were errors during the download process: Serwer stopped responding" kiedy pasek download dochodzi do około połowy.
      Następnie wyskakuje opcja konfiguracji postgreSQL...

... i kiedy klikamy "install" wyskakuje momentalnie:

Prosze o pomoc w temacie. Dodam jeszcze ze przy wchodzeniu na stronę PT4 podczas ściągania instalki programu pasek ściągania zatrzymuje się zawsze na 37,7MB z 44,7MB i ani drgnie dalej na rożnych przeglądarkach. Instalkę ściągnąłem na telefon i zainstalowałem na kompie jednak podczas tworzenia postgreSQL ponownie wyrzuca. Inne pliki ściągają się normalnie tak jak by chodziło o nazwe pokeracker :s_ugly:
  • 6 odpowiedzi
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj frami,

Próbowałeś ściągnąć te instalatory z poziomu innej przeglądarki? Jeśli nie - polecam spróbować. Możliwe jeszcze, że masz zainstalowany jakiś program ochronny, który blokuje transfer tego pliku.

Niekompletny plik instalacyjny sprawi, że oprogramowanie nie będzie działać poprawnie (o ile w ogóle się zainstaluje).

Daj znać czy to pomogło.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • frami
      frami
      Brąz
      Niestety nie udaje się ściągnąć na żadnej z przeglądarek;/. Od zawsze mialem antywirusa NODa i nie mialem z tym problemów jednak problem ten pojawił pojawił sie u mnie jakies 2m-ce temu jeszcze na viscie. Wszystkie aktualizacje do PT4 sciagałem na telefon, instalki na kompa i aktualizował bez najmniejszych problemów.
      Po formacie ten sam antywirus. Wszystko wygląda jak by firewall nie tolerował nazwy "poker tracker" jednak 2 m-ce temu każda aktualizacja ściągała się bez problemów.
      Jestem kompletnie bez pomysłów :(
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      na forum od: 01.01.2011 Posty: 1 253
      Może najpierw zainstaluj win7, postgresa ,PT4 a antywirusa na końcu? Instalujesz postgresa z poziomu PT4 czy instalkę SQL ściagasz z enterprisedb.com?
    • frami
      frami
      Brąz
      Podczas instalacji PT4 narzuca inflacje postgreSQL wierze ze odbywa się to z poziomu PT4.
      enterprisedb.com czy SQL z tej strony spełni tę samą funkcję? Jak się za to zabrać?
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      na forum od: 01.01.2011 Posty: 1 253
      Możesz bezpośrednio ściagnąć postgresa z tej strony: http://www.enterprisedb.com/products-services-training/pgdownload#windows a potem zainstalować PT4 i połączyć się z bazą.

Pamietaj by ściągnąć wersję 8.4 lub 9.0.13 bo wyższe ciągle (chyba) źle współpracują z PT4
    • frami
      frami
      Brąz
      Maciasowy, wielkie dzięki za zainteresowanie tematem i pomoc.

Przed zainstalowaniem postgreSQL z Twojego linku odinstalowałem PT4 i program skanujący McAffie. Zainstalowałem ponownie i importujemy już ręce wiec powinno być ok. Wydaje mi się ze to mogło być przyczyna tego.

Pozdrawiam