[HM2] licencja HM2

• kakarotto
      kakarotto
      Srebro
      na forum od: 22.06.2007 Posty: 66
      hey,

chce kupić licencje do HM2 i mam pytania :
      1) czy można zapłacić za licencje bezpośrednio ze skrill'a - czy jakaś inna forma płatności jest preferowana.
      2) z tego co wiem dostaje się dwa klucze - forumowicze pisali, ze jeden jest na stacjonare, a drugi na lapa - czy jeśli nie korzystam z lapa mogę tych kluczy użyć na 2 stacjonarkach ???
      3) jeden z moich kompów (jedna ze stacjonarek) jest już po wielu przejściach i czasem zdarzają się z nią problemy ( nie używam żadnych antywirusów ), do tego jest po kilku upadkach i co jakiś czas muszę ją formatować, by działała sprawnie :) czy jeśli użyje klucza do HN2 i wypadnie mi zrobienie formatu - to czy mogę na tym samym kompie po formacie użyć tego samego klucza, czy już mi przepada i muszę kupić nowy ??

dzięki za pomoc :)
      pzdr
  • 5 odpowiedzi
    • Arystes
      Arystes
      Brąz
      na forum od: 26.07.2011 Posty: 422
      Napisane przez kakarotto
      hey,

chce kupić licencje do HM2 i mam pytania :
      1) czy można zapłacić za licencje bezpośrednio ze skrill'a - czy jakaś inna forma płatności jest preferowana.
      2) z tego co wiem dostaje się dwa klucze - forumowicze pisali, ze jeden jest na stacjonare, a drugi na lapa - czy jeśli nie korzystam z lapa mogę tych kluczy użyć na 2 stacjonarkach ???
      3) jeden z moich kompów (jedna ze stacjonarek) jest już po wielu przejściach i czasem zdarzają się z nią problemy ( nie używam żadnych antywirusów ), do tego jest po kilku upadkach i co jakiś czas muszę ją formatować, by działała sprawnie :) czy jeśli użyje klucza do HN2 i wypadnie mi zrobienie formatu - to czy mogę na tym samym kompie po formacie użyć tego samego klucza, czy już mi przepada i muszę kupić nowy ??

dzięki za pomoc :)
      pzdr
      ad.1 Zdaje się., że nie ma możliwości płatności przez skrill. Możesz użyć jednak MasterCard, jeśli masz ją do konta skrill.

ad.2 Klucz jest jeden. Możesz użyć go na dwóch komputerach. Bez różnicy jest czy zrobisz to na stacjonarnych czy na laptopach.

ad.3 Po formacie możesz oczywiście zainstalować raz jeszcze i użyć ponownie swojego klucza.
    • kakarotto
      kakarotto
      Srebro
      na forum od: 22.06.2007 Posty: 66
      super :)

kartę mam, wiec powinno się udać :)

dzięki serdeczne za odpowiedz (!)

pozdrawiam
    • Witcher1990
      Witcher1990
      Brąz
      na forum od: 13.12.2012 Posty: 1 050
      Dorzucę się do tego tematu żeby nie zaśmiecać dodatkowo forum
      1. Planuję zakup HM2 i właśnie ze względu na to, że są dwa klucze a jestem tylko biednym Polaczkiem chciałbym nabyć softa na spółkę z kolegą, który również używałby HM2 i to pewnie w tym samym czasie co ja. Czy możliwa jest taka opcja?
      2. Nie potrafię korzystać z wyszukiwarki, kiedyś oglądałem bardzo fajny film dot statów z HM2 gdzie gość tłumaczył każdego statsa po kolei. Proszę wrzućcie mi jakieś ciekawe pozycje dotyczące tego zagadnienia- te z tematu podpiętego na forum oczywiście widziałem.
    • pfolus
      pfolus
      Brąz
      na forum od: 30.04.2011 Posty: 656
      1) pewnie, możesz dać jednego keya koledze nie będzie problemow
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witam,

1) Jest to niezgodne z regulaminem licencji, którą kupujesz, więc ten brak problemów nie jest taki oczywisty...
      2) W wyszukiwarce filmów wpisz hasło "lupą" (12 filmów), tylko część od złota, warto je wyrobić.

Jeśli chodzi o Skrilla to istnieje możliwość zapłaty kartą. Ja w ten sposób płaciłem m.in. za PT4. Niestety widziałem na forum posty osób które miały z tym problem :s_rolleyes:

Pozdrawiam.