[PT4] Problem ze statystykami

• YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      na forum od: 15.03.2011 Posty: 759
      Nazwa wątku nieprecyzyjna jednak nie wiedziałem jak nazwać problem.
      Pierwsza kwestia to rodzaj turniejów nie odpowiadający rzeczywistemu rodzajowi. Gram STT 9 os, jak widać wg PT4 czasem zdarza mi się zagrać MTT 5os i inne. Istnieje możliwość poprawienia tych danych?
      Druga sprawa, jakieś 10% gier mam wyszczególnione jako miejsce zajete 0. Czy PT4 nie ma danych z całego turnieju i traktuje go jako niezakończony i tym sposobem nazbierało mi się tyle gier bez zajętego miejsca?
      Co z tym zrobić, czy najzwyczajniej odpuścić sprawę, gdyż i tak nie ma na głowne stat wpływu.
      http://img96.imageshack.us/img96/7894/beztytuuoqbt.jpg
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj leeVANdos,

Pierwsze standardowe pytanie: Czy poker room jest zainstalowany w wersji anglojęzycznej?

Grasz w sieci iPoker? Tam nie ma stołów 9 osobowych... Są 10 osobowe (STT). Statystyki dobrze Ci się wyświetlają? Dodaj do HUDa nicki i sprawdź czy się nie przesuwają. Jeśli tak jest to musisz kliknąć ikonę PT4 -> Treat as 10max -> ustaw je w odpowiednim miejscu i ustaw profil jako domyślny. Możliwe, że PT4 rozpoznawał te stoliki jako 9 osobowe, po odpadnięciu na 10 miejscu zapisywał je jako 0.

Czy oprócz tych STT FR grasz inne SnG? Możliwe, że zarejestrowałeś się przypadkiem do innego turnieju :s_rolleyes:

Jeśli były problemy z HUDem o których wspomniałem, to warto sprawdzić czy po zmianie będzie się wszystko dobrze zapisywać (20-30 SnG).

Daj znać jeśli Twój problem zniknie (lub nie zniknie).

Pozdrawiam.
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Witaj leeVANdos,

Pierwsze standardowe pytanie: Czy poker room jest zainstalowany w wersji anglojęzycznej?

Grasz w sieci iPoker? Tam nie ma stołów 9 osobowych... Są 10 osobowe (STT). Statystyki dobrze Ci się wyświetlają? Dodaj do HUDa nicki i sprawdź czy się nie przesuwają. Jeśli tak jest to musisz kliknąć ikonę PT4 -> Treat as 10max -> ustaw je w odpowiednim miejscu i ustaw profil jako domyślny. Możliwe, że PT4 rozpoznawał te stoliki jako 9 osobowe, po odpadnięciu na 10 miejscu zapisywał je jako 0.

Czy oprócz tych STT FR grasz inne SnG? Możliwe, że zarejestrowałeś się przypadkiem do innego turnieju :s_rolleyes:

Jeśli były problemy z HUDem o których wspomniałem, to warto sprawdzić czy po zmianie będzie się wszystko dobrze zapisywać (20-30 SnG).

Daj znać jeśli Twój problem zniknie (lub nie zniknie).

Pozdrawiam.

:facepalm: :facepalm: no tak 10 os... nie wiem czemu wpisałem 9. Oczywiście mam po angielsku soft. Zmieniam zawsze po pojawieniu sie HUD z 9os na 10, jednak nie zapisywałem nigdy jako domyślny> mam ustawiony autocenter i zawsze staty sa dopasowane poprawnie(po zmianie na 10os). Innych SNG nie grałem nigdy. Sprawdzę po zapisaniu ustawień i dam znać
      Dzieki pomoc.
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      Kurde.
      Skibcio jak zapisać ustawienia. Tzn. ustawiam w jednym turnieju na 10os, wyśrodkowuje i... wydaje mi sie że zapisuje jednak przy każdym następny STT 10os ponownie muszę : Treat as 10max.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Hej,

Długo sprawdzałeś, te ustawienia :f_ugly:

Kliknij ikonkę PT4 -> Change Profile -> Make Active Profile...

Tylko nie jestem pewny czy rozwiąże to Twój problem, teoretycznie powinno.

Pozdrawiam.
    • YlenKatse
      YlenKatse
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Hej,

Długo sprawdzałeś, te ustawienia :f_ugly:

Kliknij ikonkę PT4 -> Change Profile -> Make Active Profile...

Tylko nie jestem pewny czy rozwiąże to Twój problem, teoretycznie powinno.

Pozdrawiam.
      Jakoś sie przyzwyczaiłem :) dopiero jak nie wiedziałem na co zwalić winę przy downswingu stwierdziłem ze to wina statystyk:0
      A poważnie, pograłem ok 25 STT niestety za każdym razem mimo zapisu ustawień startuje na 9os.
      Wniosek chyba taki, że nic sie z tym już nie zrobi.