[PT4] hud

• pumbazord
      pumbazord
      Złoto
      na forum od: 23.05.2010 Posty: 174
      Siemanko, konfiguruje własnie huda w pt4 i mam pytanie czy da się utworzyć grupę która pokazywałaby mi ostatnio rozegrane na stoliku ręce tak jak to jest w hm1 czy hm2 ? Wiem że można kliknąć na ten znaczek pt4 i potem hand history viewer ale jest to dość nie wygodne dla mnie i jestem ciekaw czy da się utworzyć taką grupę, jeżeli tak to jak ?

Drugie moje pytanie dotyczy pop upów chciałbym zeby po kliknięciu na steal pokazał się pop up zrobiony właśnie dla steali a nie jak obecnie jest-wyskakuje mi pop up główny i dopiero muszę kliknąć w zakładce żeby mi się pojawił ten co chce. Chyba lepiej będzie jak to zobrazuje:

Wiem że to się robi w zakładce assign popups, ale problem jest taki że gdy usunę pop up główny to zostanie mi tylko pop up dla steali (nie mogę przypisać tak żeby mieć osobno po kliknięciu np. w pfr popup główny a gdy kliknę w ats popup dla steali) czy da się to rozwiązać ?

Pozdrawiam

E: Ok już wiem że da się zrobić osobno żebym miał ostatnio rozegrane ręce na stoliku i ich wynik (statystyka Live Win 1,2,3 a nazwa gracza to statystyka Live Winner 1,2,3) ale teraz pytanie jest czy mogę po kliknięciu na takie coś zobaczyć historię danego rozdania (pewnie trzeba jakiś popup zrobić ale teraz to za cholere nie wiem jak to zrobić)
  • 2 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj pumbazord,

Wybacz za brak odpowiedzi.

Zacznę od drugiego pytania. W edytorze po kliknięciu na daną statystykę w prawym rogu masz okno oznaczone "Item Properties" Na samym dole masz label'a oznaczonego Popup, dzięki niemu ustawisz popup dla danej statystyki.

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to niestety nie znam odpowiedzi na nie. Statystyki o których wspomniałeś są przydatne do sprawdzenia ostatniej aktywności. Możesz zrobić specjalny panel HUDa. Obawiam się, że nie da się wyświetlić ostatniego rozdania za pomocą tych statystyk. Pozostaje tylko ikonka PT4 i historia rozdań wyświetlana w ten sposób... lub kontakt z twórcami PT4.

Pozdrawiam.
    • pumbazord
      pumbazord
      Złoto
      na forum od: 23.05.2010 Posty: 174
      dzięki Skibcio za pomoc ślepy jestem :D