[PT4] Nie widze rąk w programie

• InsaneBrutal
      InsaneBrutal
      Brąz
      na forum od: 01.07.2010 Posty: 198
      Witam
      Mam problem z PokerTrackerem4, mianowicie nie mogę zobaczyć rąk, które grałem, w zakładce "Play Poker". Chodzi o sytuacje kiedy importuje ręce z folderu "Processed". (Za pomocą Get Hands From Disk") Co ciekawe w zakładce "View Stats' normalnie pokazuje mi wyniki turniejów, ręce, wykresy itd, czyli handy wydają się być zaimportowane prawidłowo. Miałem bazę danych o wielkości 15gb (nie wiem jak to możliwe) i nie dało się nic zaimportować, bo gdy włączałem import z dysku to w "view import status" pokazywało mi ze importuje tam pierwszy z kolei plik i nic się nie działo dalej, czekałem z 15 min i nic. Dawałem stop getting hands ale nie reagował i musiałem wyłączać PT z Managera bo inaczej się nie dało. Zrobiłem rebuild cache bazy i nic. Utworzyłem więc nową i import normalnie poszedł, teraz tyle samo rąk waży 300 ileś mb, ale dalej nie widzę rąk. Próbowałem z Setup Asistant i też nic. HUD działa i kiedy gram to w zakładce"Play poker" widzę ręce które grałem tego dnia jak i na żywo się normalnie aktualizują. Jednak następnego dnia już ich nie ma i kiedy chce zaimportować wszystko to się nie da. Baza danych nie jest duża bo około 80 turniejów STT SNG. Historia jest z PokerStars i po angielsku.PT4 mam od jakichś 4,5 dni.
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj InsaneBrutal,

Dobrze opisany problem :sdrink

Nie wiem dlaczego rozmiar poprzedniej bazy był taki duży, dobrze że założyłeś nową.

W zakładce Play Poker będą wyświetlane tylko ostatnie rozdania, podczas autoimportu. Stare rozdania (poprzednia sesja/dzień) możesz zobaczyć właśnie w zakładce View stats. To nie jest błąd.