[HM2] Nie autoimportuje rak przy starcie.

• kwintoo
      kwintoo
      Srebro
      na forum od: 02.03.2010 Posty: 678
      Witam ponownie.
      Pokrótce opisuję problem. Po uruchomieniu nie działa opcja "preloading hands" mimo, że mam zaznaczone odpowiednie opcje. Musze zasiąść przy stole i rozegrac jedną rękę, wtedy hm2 importuje mi cała hh. Niestety, w hudzie pojawiają się staty tylko z biezacej sesji, podejrzewam że to może wynikac z tych problemów, z autoimportem hh przy starcie hm2. Po reinstalacji programu i pierwszym uruchomieniu i podczas pierwszej sesji wszystko działa ok, natomiast po kolejnych uruchomieniach pojawiają się takie problemy. Jak je rozwiązac?
  • 2 odpowiedzi
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj kwintoo,

Nie masz czasem ustawionego filtru na "dzisiejszy dzień", z którego wyświetlane są ręce pokerowe? Jeden z kolegów na forum miał dokładnie taki sam problem.

Daj znać czy to było przyczyną problemu.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • kwintoo
      kwintoo
      Srebro
      na forum od: 02.03.2010 Posty: 678
      Wymieniłem kilka, kilkanaście maili z supportem hm2. Musiałem wykonywać multum róznych czynności, usuwac rózne pliki hm2 oraz postgre. W końcu problem został zdiagnozowany. Po odinstalowaniu comodo oraz reinstalacji hm2 oraz postgre wszystko śmiga jak nigdy! Hm2 uruchamiał się do tej pory na moim starym laptopie, ze zgromadzoną do tej pory baza rąk, ok 5 minut, tymczasem po reinstalacji oraz odinstalowaniu comodo uruchamia się ok 1 min! Poprawa funkcjonowania wyraźna w każdym aspekcie! Tak więc skłaniam się ku teorii, im lepszy antyvir, lepiej kontrolujący wszystkie procesy, tym większe komplikacje w funkcjonowaniu hm2.