[HM2] Hm2 PROBLEM!!

• scibek
      scibek
      Brąz
      na forum od: 22.11.2009 Posty: 281
      Siema

Ja również będę się skarzył na HM2. Sprawa wygląda tak : Program początkowo działa wszystko ok ale... po kilku dniach odpalam i wyskakuje błąd postgres cos tam cos tam związanego ze złym połączeniem czy coś... Naszczęście jest filmik jak poradzić sobie z takim problemem, więc według wskazówek udaje mi się ponownie uruchomić holdem managera. Niestety okazuje się że usunęło mi wszystkie statystyki na graczy i wszystko co miałem zapisane. Poprosiłem support pokerstarsu o baze danych z ostatniego roku i wczytało mi 1/3 rąk zamiast wszystkich -.-. Myślę tragedii nie ma ważne że działa. Zaczynam grać sesje i nagle orientuje się że nie pokazuje mi żadnych statystyk... W holdem managerze sesja odpalona, napisane że jestem na stołach a na pokerstarsie cały czas pisze "waiting for hands" i NIC NIC NIC :rage: :rage: :rage: nie mam juz siły =/
  • 2 odpowiedzi
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 307
      to moze zamiast dramatyzowac, wejdz na forum HM2
      przerob od poczatku konfiguracje HM2 dla PokerStars / Hud dla PokerStars / prefered seat / zobacz czy w kliencie P* masz ustawione zapisywanie / czy klient jest po angielsku / czy na dysku we wskazanym meijscu pojawiaja sie pliki z gry a potem marudz ;)
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

Napisane przez thomaPL
      to moze zamiast dramatyzowac, wejdz na forum HM2
      przerob od poczatku konfiguracje HM2 dla PokerStars / Hud dla PokerStars / prefered seat / zobacz czy w kliencie P* masz ustawione zapisywanie / czy klient jest po angielsku / czy na dysku we wskazanym meijscu pojawiaja sie pliki z gry a potem marudz ;)
      zrób dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, tutaj masz instrukcję:
      http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/642/Poker+Stars+Setup

W tym momencie nie wiemy nawet gdzie szukać przyczyny problemu.

Pozdrawiam