[HM2] Zakup HM2, garść pytań

• Druneski
      Druneski
      Brąz
      na forum od: 13.02.2012 Posty: 1 532
      hej,

Zamierzam na dniach przejść z triala na pełną wersję HM2. Przed zakupem mam jednak kilka pytań.

1. Jak się ma temat wersji small stakes i pro. Obecnie gram nl16/25, ale kiedyś może przejdę 50tki. Interesuje mnie tylko wersja nolimit (bez omahy). Czy wykupując wersję small stakes, mam możliwość w przyszłości 'dokupienia' wersji 'pro' czy w razie potrzeby muszę po prostu kupić pro za 99$ bez względu na to czy mam small stakes czy nie?

2. Jak to jest z tymi kluczami, z tego co się orientuję są dwa klucze, żeby na dwóch komputerach móc mieć HMa. Planuję niedługo zmieniać PCta, a czasem gram też w domu rodzinnym. Jak to będzie się miało do tych kluczy? Może pytanie banalne, ale wolę wiedzieć czy po zmianie komputera nie będzie jakiś głupich sytuacji. Oczywiście logowanie przez tego samego maila w każdym z przypadków.

3. Płatność przez skrilla jest akceptowana bez problemów? Ostatnio znajomy w ten sposób nabywał HMa i były jakieś problemy z autoryzacją.

Jeśli pytania są banalne to przepraszam, ale na stronie PS poker tools nie znalazłem na nie odpowiedzi. A wolę przygotować się zawczasu niż potem pisać z supportami.
      pozdrawiam
  • 8 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witaj Druneski!

1. Jeśli zakupisz HM2 Small Stakes bezproblemowo później zrobisz update do wersji PRO. Będzie to kosztować 39,90$, tutaj masz więcej informacji:
      http://www.holdemmanager.com/store/upgrade-holdem-manager.php

2. Klucze można resetować po zalogowaniu się na swoim koncie. Tak więc, jeśli wcześniej przypiszesz klucz do komputera, z którego później przestaniesz korzystać, będziesz mógł ten klucz wyczyścić i przypisać do innej maszyny. I tak bez końca ;)

3. Sama płatność ze Skrilla nie jest już akceptowalna z tego co mi wiadomo. Możesz zapłacić natomiast kartą Skrilla (MasterCard). Często jednak przy takiej płatności proszą o autoryzację - jeśli Ciebie o to poproszą, będziesz musiał tylko odpisać na ich e-mail, podając dane z karty. To wszystko w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa.

Pozdrawiam
    • Druneski
      Druneski
      Brąz
      Napisane przez salyk
      3. Sama płatność ze Skrilla nie jest już akceptowalna z tego co mi wiadomo. Możesz zapłacić natomiast kartą Skrilla (MasterCard). Często jednak przy takiej płatności proszą o autoryzację - jeśli Ciebie o to poproszą, będziesz musiał tylko odpisać na ich e-mail, podając dane z karty. To wszystko w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa.
      hej,

piękne dzięki za rzeczowe odpowiedzi

Dopytam tylko do punktu 3go. Bo nie mam karty skrilla, ani żadnej innej kredytówki. Kiedyś się wyrobi ale na dzień dzisiejszy nie jest mi potrzebna i za szybko z niej nie skorzystam znowu. Znajomy natomiast ma kartę kredytową i wyraża chęć użyczenia do transakcji. Pytanie tylko jak poproszę o autoryzację i dane karty to nie to że On już niedawno nabył HMa tą samą drogą i w dodatku nie jest mną:) to czy nie będą robić problemów dla 'jak największego bezpieczeństwa'. Bo naprawdę chcę wykupić ten program, ale póki co niekoniecznie wiem jak tu być uczciwym^^
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 179
      Witaj,

Najlepiej skontaktować się z działem sprzedaży Hold'em Managera: sales@holdemmanager.com

Dokładnej odpowiedzi na Twoje pytanie niestety nie znam, wiem natomiast, że wszelkie sklepy internetowe, które zezwalają na płatności kartami uczulone są na możliwość nadużyć i bardzo dokładnie weryfikują, czy osoba dokonująca zakupu daną kartą jest jej właścicielem lub została do tego upoważniona.

Pozdrawiam.
    • Krzywdziciel
      Krzywdziciel
      Brąz
      na forum od: 05.01.2010 Posty: 8
      Próbowałeś zapłacić zwykłą debetówką? Moim mastercardem z mbanku robiłem już wiele internetowych przelewów, trzeba wcześniej tylko zmienić limit internetowych transakcji w opcjach karty ( domyslnie jest 0 ).
    • Druneski
      Druneski
      Brąz
      Your friend can purchase the license for you, under your email address. Just make sure that when he fills out all the personal information, that he use his own information, and not yours.
      If you have any other questions please feel free to contact us.

Regards,
      Joe Coplan
      Holdem Manager Sales

taką o to odpowiedź dostałem, czyli całkiem, jak zamówię i będę jednak jakieś problemy to dam znać:)
    • Druneski
      Druneski
      Brąz
      Jeszcze dopytam, bo sprawa dalej stoi w miejscu. Jak wygląda i jak powinien wyglądać w tym momencie zakup tej licencji. Kolega ma założyć konto na HMie w moim imieniu z moimi informacjami i tylko odnośnie karty kredytowej wprowadza swoje, czy ma założyć tak jakby drugie konto na siebie różniące się tylko mailem (moim). Ktoś wie jak ten temat ugryźć żeby nie przysłali zaraz komunikatu mimo wszystko że 'transakcja jest podejrzana'?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez Druneski
      Jeszcze dopytam, bo sprawa dalej stoi w miejscu. Jak wygląda i jak powinien wyglądać w tym momencie zakup tej licencji. Kolega ma założyć konto na HMie w moim imieniu z moimi informacjami i tylko odnośnie karty kredytowej wprowadza swoje, czy ma założyć tak jakby drugie konto na siebie różniące się tylko mailem (moim). Ktoś wie jak ten temat ugryźć żeby nie przysłali zaraz komunikatu mimo wszystko że 'transakcja jest podejrzana'?
      Niestety, ale o to musisz już pytać support Holdem Managera. Takie sytuacje, jak Twoja nie zdarzają się zbyt często i nie wiemy jak w ich przypadku postępować.

Pozdrawiam
    • Druneski
      Druneski
      Brąz
      Ok, ale za nim będę zmuszony użyć angielskiego, wolałem spytać się w rodzimy języku:D