[HM2] Nie wyświetla wszystkich rąk w reports

• ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      na forum od: 13.06.2012 Posty: 1 516
      Witam,
      Wydaje mi się że był podobny temat, jednak przejrzałem ostatnie 4 strony i nie znalazłem.

Robiłem formata, wcześniej zrobiłem database -> export wszystkich rąk (powstało kilkaset plików txt, chyba prawidłowo). Po formacie hand importing -> import folder. Miałem około 250kh i tyle zexportowałem, i wydaje mi się, że podczas importu pisało że tyle importuje, ale teraz w zakładce reports jest tylko 180kh. Rozmiar bazy wynosi 609mb czyli tyle ile wcześniej lub kilkanaście mb mniej. Jak dobrze widze jest to wiele małych "dziur" jakby brakowało pojedynczych sesji, a nie brak jakiegoś konkretnego okresu. Brakuje również troche rąk które rozegrałem już po formacie. HM ciągle robi notatki (creating notes - btw co to i po co jak nie mam notecaddy?). No i pytanie jak zrobić żeby te ręce pojawiły się w reports?

ed1: pomyślałem, że to może od tych notes zależy, uruchomiłem ponownie HM i znikły 2k rąk ;/ w tym z ostaniej sesji ~800h w active sessions pokazuje teraz tylko 240h

ed2: ponownie po restarcie hma znikneła większa część rąk z ostatniej sesji
  • 12 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

szkoda, że nie skorzystałeś z opcji Backup, wtedy by nie było takich problemów.
      Możliwe, że podczas exportu, nie wszystkie pliki zostały zapisane.

Ogólnie, polecałbym stworzenie nowej bazy danych i zaimportowanie tych rąk ponownie, aczkolwiek nie wszystkie na raz, a mniejszymi 'paczkami'.

Pozdrawiam
    • ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      Dzięki, spróbuje i napisze czy coś dało. A wiesz moze dlaczego po restarcie HMa znikają ręce rozegrane kilkanaście minut wcześniej? Przed restartem oczywiście były.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez ryhukox
      Dzięki, spróbuje i napisze czy coś dało. A wiesz moze dlaczego po restarcie HMa znikają ręce rozegrane kilkanaście minut wcześniej? Przed restartem oczywiście były.
      To jest dla mnie nie wyjaśnione zjawisko. Chyba, że masz jakieś filtry ustawione, sprawdź to.
    • ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      Zrobiłem jak radziłeś. Zimportowały się wszystkie ręce i ponownie po restarcie zniknęła spora ich część z zakładki reports, natomiast przy moim nicku w oknie "select player" jest cały czas prawidłowa liczba.

Oczywiście wszystkie filtry wyłączone.

Reinstal + przeniesienie HM, PS oraz bazy z dysku FAT32 na NTFS nie pomogło
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Witam,

a czy wśród tych rąk znajdują się również ręce dość stare?
      Wejdź w HUD Options>HUD Filters i tam masz punkt: "x Months old", ustaw na jakąś dłuższą datę i sprawdź czy to pomogło.

Upewnij się również czy poniżej masz ustawione "Use last 0 hands".

Pozdrawiam
    • ryhukox
      ryhukox
      Brąz
      Jest tak jak ma być.
    • tskuter
      tskuter
      Brąz
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 173
      Napisane przez salyk

szkoda, że nie skorzystałeś z opcji Backup, wtedy by nie było takich problemów.

Cześć,

nie tak do końca.

Mam problemy z HUD na stolikach ZOOM. Zrobiłem już chyba wszystko, czekam teraz na pomoc ze strony HM po nieudanych zaleceniach z tego linku suport.

Po reinstalacji postgresSQL i przywróceniu bazy w zakładce reports nie ma nic dokładnie "0" rozegranych rąk, chociaż powinno być ponad 50k (taka liczba jest w opponents=>summaries).

Co Ty na to, masz jakieś sugestie ???
    • gofermarcin
      gofermarcin
      Srebro
      na forum od: 11.01.2009 Posty: 510
      mam to samo... wysypała sie baza i po jej ponownym utworzeniu i imporcie rąk z folderu handhistory w cash mam 0 rąk a powinienem mieć 10k
    • primaxPL30
      primaxPL30
      Brąz
      na forum od: 15.03.2012 Posty: 23
      Witam

Podepnę sie pod temat bo mam problem z nie wyświetlaniem turniejów. Najlepiej obrazuje to fotka w linku poniżej. Rece zaimportowane ale nie moge wybrac np z jakiego turnieju ma wyświetlić (brak turniejów na liście ) Wydarzyło sie tak tylko dla jednej sesji, następne ida poprawnie. Ktoś ma jakieś sugestie??

https://www.dropbox.com/s/5grnwwq4jniacd3/hm2.jpg
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Czołem panowie.

@tskuter, gofermarcin
      też mam problem z wyświetlaniem rąk w zakładce Reports, bowiem nie pojawiają się po rozgeraniu tylko dopiero po restarcie programu lub załadowaniu od nowa mojego playername jako Hero w reports. Póki co nie mam rozwiązania zarówno na swój jak i na Twój problem niestety. Pogmeram trochę na forum Holdem Managera 2. Ty też najprędzej tam znajdziesz odpowiedź, ale jak się doszukam to napiszę tutaj.

@primaxPL30
      Masz ustawiony zapis wyników turniejowych na PokerStars?
      Options -> Tournament Summary i ustaw zapis w domyślnej lokalizacji. Potem sprawdź, czy Holdem Manager czyta te podsumowania. Site Options -> PokerStars i upewnij się, że foldery są zgodne.
      Kolejna rzecz, to ustawienie prawidłowe zakładki Tournament Summary:
      -> Tournament Summary - Holdem Manager 2 FAQ

Obadaj i daj znać czy pomogło. Jeśli nie, to będziemy działać dalej.

Pozdrawiam.
    • primaxPL30
      primaxPL30
      Brąz
      na forum od: 15.03.2012 Posty: 23
      Hejka

Mam wszytko ustawione tak jak powinno i w sofcie PS i w Hm2 te same katalogi :(
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      hej primaxPL30,

niestety nie znalazłem rozwiązania. Najlepszym wyjściem będzie zatem na tą chwilę napisanie do supportu Holdem Managera:

-> support na stronie HoldemManager.com

Pozdrawiam.