[PT4] HUD and 3bet/fold to 3-bet

• Franczo
      Franczo
      Brąz
      na forum od: 17.08.2009 Posty: 2 243
      :club: Jak można przemieszczać "ręcznie" HUD w inne miejsce? Znajduje się on w dobrym miejscu (gram na P* SH), ale chciałbym go przemieścić.

:club: Jaka statystyka w PT4 to -- 3bet-- oraz --fold to 3-bet--
  • 6 odpowiedzi
    • Franczo
      Franczo
      Brąz
      :ayfkm:
    • maginott
      maginott
      Brąz
      na forum od: 24.01.2013 Posty: 362
      Siema.
      1. Przemieszczasz huda klikając na niego PPM i przeciągając w inne miejsce. Jeśli masz zablokowany to na każdym stole u góry masz ikonke PT i opcję unlock layout. Jak sobie ustawisz to lock layout, albo save and lock layout - wtedy zmiany będą trwałe i zostaną zastosowane do wszystkich otwartych stolików.

2. 3bet to 3bet nie wiem jak można udziwnić nazwę tej statystyki. Rozumiem, że chodzi Ci o 3bet preflop więc idąc za ciosem nazywa się 3Bet Preflop ;)

Następnie masz Fold to PF 3bet lub Fold to PF 3bet After Raise - ja używam pierwszej. Druga przydatna jest raczej tylko przy squeezach, przy czym pierwszą mam rozbitą na dwie pozycje : Fold to PF After Raise IP i Fold to PF After Raise OOP - bardzo przydatne.
    • Franczo
      Franczo
      Brąz
      Dzięki. Zrobiłem.

A czy można w wersji TRIAL zlikwidować czerwony napis znajdujący się na środku stolika ( informujący o tym,że mam wersję TRIAL) ?
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 992
      Napisane przez maginott
      Następnie masz Fold to PF 3bet lub Fold to PF 3bet After Raise - ja używam pierwszej. Druga przydatna jest raczej tylko przy squeezach, przy czym pierwszą mam rozbitą na dwie pozycje : Fold to PF After Raise IP i Fold to PF After Raise OOP - bardzo przydatne.
      Nie jestem do końca pewien ale Fold to PF 3bet (w PT4) dotyczy również sytuacji w których gracz nie bierze udziału - stąd ta statystyka wydaje się trochę zawyżona - przez co może być mylnie interpretowana podczas gry. Ja używam właśnie tylko tej drugiej (Fold to PF 3bet After Raise) ponieważ dotyczy sytuacji w której pierwotny raise wykonuje gracz którego bierzemy pod lupę :) Nie rozumiem dlaczego miała by być przydatna tylko przy squeezach ?
    • maginott
      maginott
      Brąz
      na forum od: 24.01.2013 Posty: 362
      Napisane przez 4greg4
      Napisane przez maginott
      Nie jestem do końca pewien ale Fold to PF 3bet (w PT4) dotyczy również sytuacji w których gracz nie bierze udziału - stąd ta statystyka wydaje się trochę zawyżona - przez co może być mylnie interpretowana podczas gry. Ja używam właśnie tylko tej drugiej (Fold to PF 3bet After Raise) ponieważ dotyczy sytuacji w której pierwotny raise wykonuje gracz którego bierzemy pod lupę :) Nie rozumiem dlaczego miała by być przydatna tylko przy squeezach ?
      Shieeet. Pomyliłem kolejność, też używam After Rise :)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witam,

Większość osób korzysta właśnie z wersji "After raise", od sqz jest osobna statystyka.

Żeby zlikwidować napis informujący o korzystaniu z wersji trial trzeba kupić PT4:

->Kup PokerTracker 4

Pozdrawiam.