[inne] Gra na padzie ?

• rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Cześć.
      Jest gdzieś na forum temat opisujący od A do Z ogarnięcie pada do gry na 16 stołach ?
      Co mam ?
      Pada Logitech, pełną wersję table ninja, czego jeszcze bym potrzebował, w co się zaopatrzyć ?
      Z góry dzięki za pomoc.
      Pozdro

EDIT : wygodniej się gra niż na myszce ? jak zmienia się wtedy stoliki ? jest to w ogóle dobry pomysł ?
  • 9 odpowiedzi
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      na forum od: 19.11.2012 Posty: 894
      Koza chcę latać a tym czasem pływam -> [ FR - nl2 ]

na moim blogu opisałem co i jak ...
      Gra na padzie jak najbardziej polecam.

jeśli link źle przekierowuje wejdź na 3-cią stronę na moim blogu.
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      Dzięki ! Wrócę do domu za 2 godziny to ogarnę, gdybyś mógł później spojrzeć do tego tematu to będę wdzięczny, będę pisał gdybym nie dał rady.
      Dzięki jeszcze raz
      .Pozdro
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      Nie ma za co, jeśli mogę coś dodać jeśli nie chcesz instalować xpaddera wystarczy table ninja i tam skonfigurować przyciski na padzie i też będzie działać wszystko, ja zainstalowałem xppaddera + table ninja by w pokerstarsie ustawić kilka przycisków i w table ninja niestety skróty klawiszowe w pokerstarsie nie działają na padzie bez użycia xpaddera z table ninja nie ma tego problemu
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      Poradziłem sobie !
      Dzięki !
      Pozdro
    • guciu87
      guciu87
      Brąz
      na forum od: 28.11.2010 Posty: 1 217
      Nie zapomnij podzielić się wrażeniami jak Ci się gra... może sam się skuszę i zakupię pada:)

pozdro :fdrink
    • PrafonumInt
      PrafonumInt
      Brąz
      na forum od: 03.05.2011 Posty: 350
      Padzik świetna sprawa, problem pojawia sie tylko z pop-up'em.
      Może macie jakies dobre sztuczki jak sobie z nim lepiej poradzic?
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      ja mam skonfigurowanego pada tak że robi też za myszkę więc jedna gałka lewa robi za poruszanie się kursorem a prawa jak wcisnę jako LPM i jak chce szybko spojrzeć na popupa gracza czy go zaznaczyć bla bla bla to właśnie robię w ten sposób a jeśli nie to zawsze myszka jest blisko mnie by to szybko zrobić, ale nie po to ust. pada by dotykać myszki więc taką mam alternatywę póki co :)
    • rootpl
      rootpl
      Brąz
      wszystko spoko ,ale nie umiem skonfigurować tego, żeby analogiem właśnie można było jeździć jak myszką,
      to pewnie konfiguruje się przez Xpaddera, muszę zaczekać do przyszłego miesiąca i wtedy kupić ten program
    • Kozaczov
      Kozaczov
      Brąz
      Wejdź na link do YT który podałem na moim blogu tam od 2.20 masz pokazane jak skonfigurować pada by robił jak myszka. Tak samo w opisie tego filmiku masz link do ściągnięcia 100% działającej wersji tego programu jak ściągałem z innych źródeł to xppader nie działał prawidłowo, po ściągnięciu z tego linka działa wszystko jak należy