[HM] pot odds w zoom

• gnidaa77
      gnidaa77
      Brąz
      na forum od: 31.03.2011 Posty: 322
      HM1 nie pokazuje mi pot odds w zoom tzn. pokazuje cały czas wartość 42%.
      Poza zoomem wszystko działa dobrze.
  • 4 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

znalazłem wątek, gdzie jest identyczny problem jak Twój, również pokazuje 42%.
      http://forums.holdemmanager.com/manager-general/392021-pokerstars-zoom-live-tracking.html

Sprawdź, czy zarówno HM, jak i Poker Stars odpalasz z prawami administratora.

Pozdrawiam
    • gnidaa77
      gnidaa77
      Brąz
      Zrobiłem wszystko to co jest opisane w tym linku. Niestety nic to nie dało.
      Pytanie czy plik (nazwa stołu na jakim gram) zapisywany w folderze "Holdem Manager\Importing\HEM DATA " powinien być nadpisywany (modyfikowany) po
      każdej nowej ręce. Bo zauważyłem ,że u mnie zapisuje tylko 1 rękę i potem się już nie odświeża. Druga sprawa to zauważyłem ,że manipulując wielkością stołu czasami pot odds są pokazywane prawidłowo. Tak jakby Holdem nie odczytywał wiadomości dealera przy określonej wielkości czcionki.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez gnidaa77
      Druga sprawa to zauważyłem ,że manipulując wielkością stołu czasami pot odds są pokazywane prawidłowo. Tak jakby Holdem nie odczytywał wiadomości dealera przy określonej wielkości czcionki.
      Pamiętam, że kiedyś był taki problem. HM dopiero przy większej wielkości stolika poprawnie wyświetlał pot oddsy.
      Spróbuj powiększyć stolik i sprawdź czy wtedy za każdym razem będzie poprawnie wyświetlać.

Pozdrawiam
    • gnidaa77
      gnidaa77
      Brąz
      Na razie mi działa, tylko trzeba najpierw włączyć stoły a potem HM. Jak się zejdzie ze stołu i włączy ponownie to znowu trzeba restartować HM.