[inne] sidekick po aktualizacji

• avallach
      avallach
      Brąz
      na forum od: 01.09.2009 Posty: 530
      Mam powazny problem, sidekick po aktualizacji(czyli po tym jak zaczał wyswietlac style gry) zawiesza sie zawsze po 10 minutach gry. Chodzi o to, ze w prawym dolny rogu wysuwa sie informacja ze zmienil sie moj styl gry i wtedy ta plansza nie chce zejsc a sidekick sie pieprzy, a do tego trzeba robic restart kompa zeby wszystko wrociło do normy(czyli przerywac gre). Czy mozna wrocic do starej wersji sidekicka?
  • 4 odpowiedzi
    • avallach
      avallach
      Brąz
      up
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć avallach,

przepraszam za późną odpowiedź.

Na jakim poker roomie się tak dzieje? Czy tylko na jednym, czy może na wszystkich, na których grasz (o ile grasz na więcej poker roomach).

Napisz, żebyśmy więcej wiedzieli i mogli Ci pomóc.

Pozdrawiam.
    • avallach
      avallach
      Brąz
      na pokerstrs.
      jestem wkurzony bo ciagle nie moge zainstalowac pt4(nawet gosc z pogotowia pc sie nie podjął) wiec side kick to moje jedyne narzedzie i ciagle sie zawiesza wtedy gdy na dole po prawej wskakuje baner ze zmiana statusu. wtedy side kick sie wiesza i trzeba robic restart kompa.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Hej avallach,

nie mam pojęcia, co to za maszynę masz, skoro nawet technik z pogotowia pc nie dał rady, dlatego trudno zdalnie poradzić coś, co na 100% zadziała.

Zazwyczaj w przypadku problemów z obsługa SideKicka na PokerStars pomaga poniższa procedura:

1) Odinstaluj całkowicie oprogramowanie PokerStars (pamiętaj, aby zaimportować swoje notatki jeśli takie posiadasz)
      2) Usuń wszystkie pozostałości po poprzedniej instalacji oprogramowania PokerStars
      3) Odinstaluj oprogramowanie SideKick (usuwając wszystkie pozostałości po tym programie na Twoim komputerze)
      4) Pobierz i zainstaluj oprogramowanie PokerStars z naszej strony (pamiętaj aby po instalacji włączyć opcję "Wymiana informacji")
      5) Sprawdź, czy poprawnie ustawione są foldery z zapisem hand-history i czy oprogramowanie oraz hand-history są w języku angielskim
      6) Pobierz i zainstaluj oprogramowanie SideKick

Spróbuj i daj znać, co się dzieje.

Pozdrawiam.