[PT4] Brak statystyk z zooma

• 12 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj lokomotywa,

Standardowe pytanie: W jakim języku masz oprogramowanie William Hill oraz PokerStars, w jakim języku masz historię rozdań na PokerStars?

Jaką wersję PT4 posiadasz?

Pozdrawiam.
    • lokomotywa
      lokomotywa
      Srebro
      na forum od: 06.01.2013 Posty: 301
      Więc instalowałem oba na pewno w j.polskim, historię mam w j.angielskim. Próbuję jednak odinstalować WH i nie idzie. Próbuję też Expekt oraz 770 i też nie idzie, czyli to co się łączy z IPoker. Z deinstalacją P* nie mam problemu.
    • lokomotywa
      lokomotywa
      Srebro
      Zainstalowałem P* ponownie, wszystko w j.angielskim, historię rąk ustawiłem w j.angielskim i nic. PT4 mam w wersji v4.07.4
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj lokomotywa,

Wersja PT4 wyświetla się na belce tytułowej (na samej górze).

Oprogramowanie softu także musi być w języku angielskim.

Dlaczego nie możesz odinstalować William Hilla?

Edit: Widzę, że pisaliśmy wiadomość w tym samym czasie.
      Czy rozdania w ogóle się importują?
      Jakie komunikaty otrzymujesz podczas gry w zakładce Play Poker -> View Import Status?

Pozdrawiam.
    • lokomotywa
      lokomotywa
      Srebro
      Za każdym razem gdy w zakładce deinstalowania naciskam "dalej" wyświetla się komunikat "Wyinstalowanie nie powiodło się"
    • lokomotywa
      lokomotywa
      Srebro
      Rozdania się importują. PT4 pokazuje wyniki danej sesji.

Komunikaty podczas gry na speedzie pokazują się jak poniżej:

08:19:08 pm: iPoker: Starting auto-import.
      08:19:08 pm: iPoker: Monitoring tables for Speed Poker.
      08:19:08 pm: PokerStars: Starting auto-import.
      08:19:08 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
      08:19:08 pm: iPoker: Found 0 files to monitor.
      08:19:08 pm: PokerStars: Found 0 files to monitor.
      08:22:46 pm: iPoker: Loading hand history file: D:\William Hill Poker\History\lokomotywa80\Table\6033301624.xml
      08:22:53 pm: iPoker: Fast Poker Hand Imported (#4716747350) from Speed Hold'em 1
      08:23:04 pm: iPoker: Fast Poker Hand Imported (#4716751227) from Speed Hold'em 1
      08:23:32 pm: iPoker: Fast Poker Hand Imported (#4716753372) from Speed Hold'em 1
      08:23:34 pm: iPoker: Fast Poker Hand Imported (#4716751813) from Speed Hold'em 1
      08:23:37 pm: iPoker: Fast Poker Hand Imported (#4716753303) from Speed Hold'em 1
      08:23:39 pm: iPoker: Fast Poker Hand Imported (#4716753471) from Speed Hold'em 1
      08:23:50 pm: iPoker: Fast Poker Hand Imported (#4716753545) from Speed Hold'em 1
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Play Poker -> ikonka PokerStars masz zaznaczoną opcję Enable Zoom HUD?

Jak dużą masz bazę danych? Jeśli jest bardzo duża 1kk+ rozdań to możliwe, że dysk twardy nie nadąża z odczytaniem danych.
    • lokomotywa
      lokomotywa
      Srebro
      Tak, mam to zaznaczone. Teraz jednak pojawił mi się tam komunikat na czerwono "PokerStars is not configured to save hand histories to disk" i faktycznie podczas gry na zoomie w zakładce "view import status" nic się nie aktualizuje.

Edit: A rąk na razie rozegrałem niecałe 90k
    • lokomotywa
      lokomotywa
      Srebro
      Dobra, zooma już opanowałem, wszystko działa bez problemu. Po prostu w P* po ponownej instalacji nie zaznaczyłem ptaszkiem "zapisuj historię rąk". Muszę jeszcze speeda połapać bo tam mam konto połączone z pokerstrategy i tam głównie gram. Ale to już jutro bo do pracy muszę uciekać. Pozdrawiam
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      :s_ugly: bo już mi się pomieszały posty od Ciebie.

Rozdania na William Hillu mogą się importować. Jednak jak je otworzysz to chyba nie są dobrze zaimportowane. FL? Przynajmniej kiedyś tak to wyglądało. Po ponownym zainstalowaniu William Hill w języku angielskim wszystko powinno wrócić do normy. Warto dokładać stoły po pojawieniu się HUDa na poprzednich. W przeciwnym przypadku może się nie pojawić.

W sofcie PokerStars ustaw miejsce w którym będą zapisywane rozdania (pamiętaj o języku angielskim).

W PT4 w zakładce Play Poker -> ikonka PokerStars musisz wpisać ten sam folder co w PokerStars.

Edit: Znowu w tym samym momencie pisaliśmy. Deinstalator William Hilla uruchom jako administrator (Vista+). Możliwe że wystarczy nadpisanie już istniejącego programu w wersji angielskiej.
    • lokomotywa
      lokomotywa
      Srebro
      Ok, usunąłem wszystkie widoczne tam pliki ręcznie, nie ruszając jednak katalogów w tym katalogu "history" gdzie zapisywane mam rozdania. Po ponownej instalacji WH w j.ang. jednak PT+ działa na speedzie lecz nie pokazuje mi wcześniejszych readów na przeciwników z którymi na pewno wcześniej grałem. Czy jest możliwość odtworzenia tych rąk?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj lokomotywa,

Rąk niestety nie masz, bo stare rozdania były w wersji PL i PT4 nie potrafił ich zaimportować. Teoretycznie istnieje możliwość importu rozdań z oprogramowania William Hilla, jednak jest niewygodna.

Z tego co wiem to support nie wysyła całej historii rozdań. Przeglądając historię rozdań w oprogramowaniu William Hilla możesz "Updatować lokalne informacje". Jednak musiałbyś robić to stolik po stoliku.

Pozdrawiam.