[inne] Wyskakiwanie paska zadań

• lastusermw
      lastusermw
      Brąz
      na forum od: 11.04.2011 Posty: 351
      Problem jest następujący: gdy używam aplikacji pełnoekranowych (zazwyczaj gier) co jakiś czas minimalizuje mi je do paska zadań, podczas oglądania filmów pojawia się PZ, a przy przeglądaniu stronek czasem dzieje się tak jakbym je odznaczył (nie mogę scrollować/pisać).
      Próbowałem już kilku sposobów znalezionych w necie ale dalej to samo :rage: Antywirus (AVG) nic nie znalazł.
  • 4 odpowiedzi
    • yarish
      yarish
      Brąz
      na forum od: 02.02.2011 Posty: 1 380
      .
    • krychu15
      krychu15
      Brąz
      na forum od: 31.07.2009 Posty: 905
      Prawdopodobnie jakiś problem z grafika, jaki masz sprzecior i system? Wejdz w start -> uruchom -> msconfig zakladka uruchamianie, wklej ps. Zobacz jakie procesy dzialaja i ile zra pamieci programem proces explorer. Przeinstaluj sterowniki od grafiki, zobacz czy masz wylaczonego defendera, wylacz antyvira i zobacz czy problem bd wystepowal.
    • lastusermw
      lastusermw
      Brąz
      na forum od: 11.04.2011 Posty: 351
      Sprzęt: AMD Athlon II x4 640 processor 3.0 GHz, 4GB RAM, karta graf.: ASUS EAH6850 Series, SO: Windows 7 Home Basic (x64). Przeinstalowałem sterowniki, wyłączyłem antywirusa, defendera i kilka innych usług i dalej to samo.
      Tu ps z zakładki o której wspomniałeś

a tu reszta procesów:
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 178
      Witaj,

Ja tutaj widzę dwie opcje, jedna wspomniana powyżej - karta graficzna/sterowniki do niej. Druga opcja to może używasz myszki z wieloma przyciskami i posiadasz jakieś skróty np. minimalizuj?

Pozdrawiam.