[HM2] Niewidoczny backup

• Limes77
      Limes77
      Brąz
      na forum od: 23.02.2011 Posty: 260
      Witam.

Chcę stworzyć nową bazę danych w HM2 lecz przy próbie backupa starej totalnie nic się nie dzieje. Pasek stanu ładuje się ok10% po czym wyskakuje komunikat backup complet lecz w miejscu wskazanym przeze mnie(pulpit) owego backupu nie ma. Robiłem eksport rąk/huda lecz zero reakcji ze strony hma. Ciągle się zawiesza lub nie reaguje. Zaczęło się to dziać po ściągnięciu dość pokażnej HH ok6mln handsow. Jakieś pomysły bo mi już [Treść wyedytowana] sił brak ;/!

Z góry dzięki za pomoc

//wulgaryzmy salyk
  • 5 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

z samym backupem nic nie pomogę, bo z tego co napisałeś, próbowałeś wszystkiego.
      Pozostałby jedynie kontakt z supportem HM2.

Ewentualnie, wszystkie zaimportowane ręce powinieneś mieć w folderze HM2Archive, sprawdź go, może backup nie będzie Ci potrzebny :)

Pozdrawiam
    • Limes77
      Limes77
      Brąz
      na forum od: 23.02.2011 Posty: 260
      Też na ten pomysł wpadłem niestety o dziwo ten folder był pusty ?( Temat już historia wku*wiłem się i zrobiłem formata. Jedyne co to HUD'a udało mi się uratowac. Dzięki za zainteresowanie;)
    • SnikerS89
      SnikerS89
      Brąz
      na forum od: 19.08.2008 Posty: 968
      U mnie tak samo, robię pełny backup, to niby zrobi, ale plik się nie pojawia. Po odznaczeniu database (only config backup) zadziałało.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez SnikerS89
      Po odznaczeniu database (only config backup) zadziałało.
      Jeśli miałeś to zaznaczone, to HM2 robiłby tylko backup ustawień, Cała baza by przepadła ;)

Pozdrawiam
    • SnikerS89
      SnikerS89
      Brąz
      na forum od: 19.08.2008 Posty: 968
      Hmm, no dokładnie o tym napisałem, że tylko backup samych ustawień działa :pokerface: U mnie i tak nie było problemu, przynajmniej przetestowałem sobie nowy dysk SSD, ręce miałem zapisane oddzielnie. No ale dobrze by było wiedzieć na przyszłość czemu ten pełny backup nie chce zadziałać.