Witam!!

"tradycja rzecz swieta!!" skoro tak nie pozostaje mi nic innego jak przedstawic wam kilka najciekawszych rozdan z ostatniego treningu i zacheci was chociaz do ich przejrzenia i utrwalenia zasad jakimi sie kierowalem podczas poszczegolnych zagran!!

*********ZAGRANIE I**********

KIEDY WARTO ZRZUCIC QQ??

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
Position:
Stack
SB:
$8.10
MP3:
$11.14

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+1 with Q:diamond: , Q:club: . CO posts a blind of $0.10.
Hero raises to $0.50, 2 folds, MP2 raises to $1.75 (All-In), MP3 calls $1.75, 2 folds, SB calls $1.70, 2 folds.

Na poczatkowej pozycji otrzymuje QQ zagrywam podbiciem (jak to czesto zdarza mi sie bedac na poczatkowej pozycji dokladam czasem BB aby zrekompensowac sobie to ze gdyby mnie ktos zawolal bede oop, najczesciej robie to z AsK albo AsQ z mp1 no ale tutaj tez dolozylem jednego BB do podbicia), zamna dochodzi do ciekawych zagran zawodnik grajacy sss podbija zostaje zawolany do wysokiego podbicia przez jedna osobe a nastepnie przez druga, zgodnie ze strategia wypadalo by grac all in ale w mojej opini w tym zagraniu jestem dalek daleko z tylu i ratuje mnie tylko set!! Strategia sss nie zawsze musi byc maszynowa ja tutaj postanawiam zrzucic reke!!Czy mialem racje wiedza wszyscy ktorzy byli na treningu!!

Flop: ($5.95) 4:diamond: , K:heart: , 2:club: (2 players)
SB bets $2.10, MP3 folds.

Turn: ($8.05) 3:club:
River: ($8.05) 6:club:

Final Pot: $8.05

**********ZAGRANIE II**********

A KIEDY QQ NIE ZRZUCIC!!

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)      
Position:
Stack
MP3:
$14.44
Hero:
$1.90
SB:
$2.08

Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with Q:heart: , Q:spade: . MP2 posts a blind of $0.10.
2 folds, Hero raises to $0.40, MP2 folds, MP3 calls $0.40, 2 folds, SB calls $0.35, BB folds.

Podobna sytuacja jak wczesniej zagrywam z QQ zgodnie ze shc dostaje sie na flopa z dwoma przeciwnikami!!

Flop: ($1.40) 9:heart: , 8:club: , T:spade: (3 players)
SB bets $1.68 (All-In), Hero raises to $1.50 (All-In), MP3 folds.

Tutaj jeden z tych przeciwnikow ktory ma stack swiadczacy o tym ze gra sss zagrywa odrazu all in, ja analizuje sytuacje w jakiej sie znalazlem mam overpair czyli klasyfikuje moj uklad jako made hand no i wobec bet przeciwnika taki uklad ankazuje grac all in!!Tak wiec zagrywam!!

Turn: ($4.58) 8:spade:
River: ($4.58) 8:heart:

Final Pot: $4.58

**********ZAGRANIE III**********

A KIEDY QQ NIE ZRZUCAC II??

Position:
Stack
MP1:
$9.50
Hero:
$2.05

Preflop: Hero is CO with Q:club: , Q:diamond:
2 folds, MP1 raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.20, 3 folds, MP1 calls $0.80.

znow QQ tm razem jednak nastepuje podbicie przedemna i ja dokonuje reraise jako ze trzymam pare i jestem na pograniczu 2/3 mojej puli postanawiam jeszcze nie zagrywac all in(zagral bym z As K) wchodze do gry z jednym przeciwnikiem)

Flop: ($2.55) T:spade: , 9:spade: , Q:spade: (2 players)
MP1 bets $0.85, Hero raises to $0.85 (All-In).

Na flopie moja sytuacja jest bardzo jasan zostalo mi tak niewiele pieniedzy na rece ze niezaleznie od zagrania przeciwnika musze i tak grac tutaj all in( moj stack jest zdecydowanie mniejszy od 150% puli!!) chcieal bym jednak sie zastanowic co zrobic gdyby tak nie bylo a dostali bysmy taki flop!!Kategorycznie trzeba grac BARDZO agresywnie aby sprawic ze dobieranie dla przeciwnika bylo by kosztowne, pamietajcie im bardziej flop obciazony a wy macie made han tym bardziej musicie podbijac!!

Turn: ($4.25) A:club:
River: ($4.25) T:diamond:

Final Pot: $4.25

**********ZAGRANIE IV**********

STRIT NA TURN

Position:
Stack
MP3:
$8.95
SB:
$9.45
Hero:
$1.85

Preflop: Hero is BB with 8:heart: , A:heart:
4 folds, MP3 calls $0.10, 2 folds, SB calls $0.05, Hero checks.

do gry dostaje sie tylko dlatego ze siedzialem na BB

Flop: ($0.30) 6:diamond: , 5:diamond: , 9:heart: (3 players)
SB checks, Hero checks, MP3 checks.

tutaj moja sytuacja niewiele sie zmienia i na tym limicie sugeruje grac check/fold

Turn: ($0.30) 7:spade: (3 players)
SB folds, Hero bets $0.30, MP3 folds.

Na turnie przychodzi jednakmoj streat i nie pozostaje mi ic innego jak podbijac conajmniej o pule (bo byla dosc mala) gdyby mnie ktos przebil to all in!!

Final Pot: $0.60

**********ZAGRANIE V**********

DWIE PARY NA OBCIAZONYM DRAWAMI FLOPIE

Position:
Stack
CO:
$7.99
SB:
$3.81
Hero:
$1.90

Preflop: Hero is BB with T:diamond: , K:heart:
5 folds, CO calls $0.10, BU folds, SB calls $0.05, Hero checks.

Po raz kolejny dostaje sie do gry z BB (po tego rodzaju grze najlatwiej o bledy!!

Flop: ($0.30) Q:diamond: , K:diamond: , T:club: (3 players)
SB checks, Hero bets $0.40, CO calls $0.40, SB folds.

Tutaj trafiam dwie pary i jako ze flop jest dosc obciazony postanawiam grac podbiciem nawet wiekszym niz wartos puli aby nikomu sie ie oplacalo grac draw

Turn: ($1.10) 6:club: (2 players)
Hero bets $1.40 (All-In), CO folds.

na turnie moja sytuacja nie zmienia sie radykalnie ale mam jednego oponenta ktory ciagle zemna chce grac nie zostaje mi nic inego jak zagrac all in i sprawic aby jego gra byla nieoplacalna!!

Final Pot: $2.50

*********PODSUMOWANIE**********

Jak pokazalem dzisiaj granie sss nie zawsze musi byc mechaniczne i ta gra kategorycznie nie zwalnia nas z myslenia!! Jeseli macie jakies pytania to smialo pytajcie a ja wam zycze owocnej gry i do zobaczenia an przyszlym treningu!!

magic83