[HM2] leak buster

• roqallo
      roqallo
      Brąz
      na forum od: 10.03.2009 Posty: 2 100
      mam pytanko czy będzie to przydatny zakup ???

powiedzmy jak bardzo pomaga w naszej grze ???

chce poprawić swoją grę SD winnings bo mam czerwoną na + i głównie z niej mam przychód a blue line mam na minusie i mnie zatrzymuje przed zarobkami.....
  • 5 odpowiedzi
    • yazzitsu
      yazzitsu
      Brąz
      na forum od: 06.02.2011 Posty: 212
      Witaj,
      Sam korzystam z tego programu. Jesli posiadasz motywacje i samozaparcie do analizy wlasnej gry to polecam ten program. Pozwala przesledzic swoje gre, w jakich spotach tracisz kase, z jakich pozycji jak grasz, gdzie popelniasz najwiecej bledow i jak mozna je poprawic. Zalaczone sa filmiki instruktazowe, program pisany jest dosc prosta angielszczyzna wiec nie bedzie problemu ze zrozumieniem przekazu. Jesli myslisz o szybkiej poprawie swojej gry a nie stac Cie obecnie na trenera to Leak Buster przy Twoim wspoludziale na pewna bedzie uczciwa rekompensata.
    • roqallo
      roqallo
      Brąz
      z językiem nie mam problemu (mieszkam na zielonej wyspie)

powiedz czy on jest przydatny dla podstawowych graczy i zaawansowanych ?

i czy pro wersja jest tylko na wyższe limity czy ma dodatkowe opcje ?
    • yazzitsu
      yazzitsu
      Brąz
      Program jest dla kazdego obojetnie na jakim poziomie gra. Wersja pro ma takze inne opcje niz limity (czesc opcji w wersji trialowej sa po prostu niedostepne). Te opcje to (o ile dobrze pamietam, bo tez korzystalem z wersji trialowej):

- dostep do materialow video,
      - rozszerzona rozpiska leakow w "step 1",
      - w trialach mozemy sobie korzystac maxymalnie do "stepu 4",
      - w step 5 mamy rozpiske odnosnie naszych problematycznych rak, czyli gdzie wtapiamy najwiecej, a gdzie wygrywamy,
      - step 6 to zasieg naszych 3betow lacznie z ciekawymi filtrami i dostepem do bezposredniej analizy rak.
      - step 7 wg mnie dosc ciekawy bo pozwala nam przeanalizowac nasza gre poprzez filtry np. jak rozgrywamy 2nd nut flush draw, lub two pairs. Filtrow naturalnie jest duzo wiecej oraz dolaczane sa statystyki,
      - step 8, nasze najwieksze porazki wraz z leakami jakie sie w nich pojawily, gdzie popelnilismy blad i jak sie ustrzec przed nimi,
      - step 9 to analiza naszych najwiekszych rywali. Z kim jestesmy na plusie a kto nam nie daje spac po nocach. To wszystko lacznie z bezposrednim dostepem do statystyk i analizy rak.
      - step 10 jest bardzo przydatny dla poczatkujacych graczy. Jest to rozdzial poswiecony ustawieniom HUDa. Tutorial zawiera instrukcje wraz z zalaczonych configiem do HUDa dla potrzebujacych graczy. HUD ten sam stosowalem, ma on na celu uzmyslowic graczom na co maja zwracac uwage podczas zerkania na statystyki oponentow. Zdalnie mozemy go rowniez modyfikowac. W pliku pdf mamy opis do kazdej statystyki przykladowo jak powinnismy sie zachowac na gracza, ktory cbetuje na flopie 40% rak.

Moglbym opisac go jeszcze szerzej, ale mysle, ze ogolny zarys juz przedstawilem. Program analizuje Twoja obecna gre i mozemy manipulowac iloscia naszych rak do analizy co pozwala dogodnie przesledzic progres naszej gry i eliminacje bledow.

Pozdrawiam
      Yazz
    • roqallo
      roqallo
      Brąz
      Napisane przez yazzitsu
      Wersja pro ma takze inne opcje niz limity (czesc opcji w wersji trialowej sa po prostu niedostepne). Te opcje to (o ile dobrze pamietam, bo tez korzystalem z wersji trialowej):

chodzi mi o wersję za 50 a za 70 czy jest tam jakaś różnica?

dzięki Yazz za tak rozpisaną odpowiedź ;] jeszce to w/w pytanie bo nie wiem czy prównujesz z darmowym a płatnym czy cenowo $50 z $70 :)
    • yazzitsu
      yazzitsu
      Brąz
      Roznica polega na mozliwosciach stosowania programu na poszczegolnych stawkach, cytujac ze strony to:

Wersja za 79.99$ "Works on all stakes levels for No-limit 6-Max and Full Ring Cash Games Only."

Wersja za 49.99$ "Works for 50NL and below, and 6-Max and Full Ring Cash Games Only. "

Edit:
      Trialowa wersja posiada mozliwosci do stepu 4, natomiast przy wersji pelnej obojetnie na jakie stawki masz dostep do opcji, ktore podalem wczesniej.