Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

888poker free 4000$gtd ship!!!!!!!

• szydlos
      szydlos
      Brąz
      na forum od: 05.12.2010 Posty: 357
      Właśnie wygrałem free 4000$gtd na 888poker.
      CAŁE 720$ wpłyneło na moje konto.
      nie wiem ja wrzucić scrina,może ktoś pomoże i wrzuci.
      Bedą niezłe święta. :fdrink :fdrink :fdrink
  • 16 odpowiedzi
    • nokoszko
      nokoszko
      Brąz
      na forum od: 26.09.2011 Posty: 248
      naciskasz print screen, na klawiaturze, wklejasz do painta, zapisujesz i np. wrzucasz na http://imgur.com/ - btw, gratulacje! :f_thumbsup:
    • kamil90
      kamil90
      Brąz
      na forum od: 14.08.2008 Posty: 2 214
      [ img ] link [ /img ], bez spacji po nawiasach, lub klikasz w 7 ikonke w edytorze do pisania postow po lewej od youtube, taki obrazek. tu nie chodzilo raczej o to jak zrobic tylko jak wrzucic. Czytanie ze zrozumieniem sie klania.
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      mam jeszcze pytanie moze ktoś się orientuje jak odnaleść zakończony turniej na 888poker.

ID tura: 46585264

jestem nowy na tym sofcie a w angielskim nie za bardzo się łapię.
    • stekubuk
      stekubuk
      Brąz
      na forum od: 29.04.2012 Posty: 2 446
      Wygrał tyle $, a screena nie wie jak wstawić... :nh
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      Napisane przez stekubuk
      Wygrał tyle $, a screena nie wie jak wstawić... :nh
      :D na poker stars wiem jak znaleść zakończone turnieje.na 888 nie wiem :ayfkm: . A turniej zakończył sie pózno i nie zrobiłem screena.jak by ktoś ogarniał temat to ID tura podałem wyżej.
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      nikt nie wie jak odnaleść turniej na 888 ,który się zakończył
    • rafalk100
      rafalk100
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 2 286
      Jeśli wiesz, o ktorej sie rozpoczął i nie ma go w zakończonych to prawdopodobnie zniknął z lobby. Zobacz czy na sharku zaliczylo Ci shipa, jesli nie to pewnie turnieju juz nie odnajdziesz.
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      Napisane przez rafalk100
      Jeśli wiesz, o ktorej sie rozpoczął i nie ma go w zakończonych to prawdopodobnie zniknął z lobby. Zobacz czy na sharku zaliczylo Ci shipa, jesli nie to pewnie turnieju juz nie odnajdziesz.
      właśnie mnie to dziwi bo kasa jest na koncie w lobby,a na sharku ani na prolabs nie odnotowuje tego.
      Był to free w promocji na 888 24/7. Bedę pisał do supportu czy mogę ta kasę wypłacić,czy muszę ją obrócić.Jak sadzicie?
    • Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      na forum od: 27.12.2009 Posty: 12 105
      Napisane przez szydlos
      Napisane przez rafalk100
      właśnie mnie to dziwi bo kasa jest na koncie w lobby,a na sharku ani na prolabs nie odnotowuje tego.
      Był to free w promocji na 888 24/7. Bedę pisał do supportu czy mogę ta kasę wypłacić,czy muszę ją obrócić.Jak sadzicie?
      A dlaczego niby miałbyś coś obracać ?(
      Kasa jest twoja, nie jest w żaden sposób zastrzeżona.
      Ja tam kiedyś troszkę ponad 300$ wygrałem we freerollu, mając przed tym 0 na koncie i wypłaciłem bez problemu.

Także luzik :fdrink i gratuluję :)
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      a macie opcje wypłaty przez skrill,bo ja mam tylko przelew bankowy i przekaz ale opłata 70$ :facepalm: .I jaki macie limit wypłat ja mam tylko 30$ jak go zwiększyć?
    • Jarzab86
      Jarzab86
      Brąz
      na forum od: 27.12.2009 Posty: 12 105
      Napisane przez szydlos
      a macie opcje wypłaty przez skrill,bo ja mam tylko przelew bankowy i przekaz ale opłata 70$ :facepalm: .I jaki macie limit wypłat ja mam tylko 30$ jak go zwiększyć?
      Ja mam trzy możliwości: Skrill i dwa wymienione przez ciebie. Czy wpłacałeś tam kiedykolwiek pieniądze ?(
      Bo powinna być możliwość wypłacenia tą samą metoda, która wpłacałeś.
      Najlepiej skontaktuj się z supportem, jest tam nawet z tego co pamiętam w języku polskim.
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      też sądzę ze jak nie wpłacałem przez skirll to nie mogę wypłacać tą droga.Jak coś będe musiał 10$ wpłacić i będzie git.
    • MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      ie wiem ja wrzucić scrina,może ktoś pomoże i wrzuci.

Spróbuj wpisać w google swój nick z 888poker i dokładną kwotę wygranej. może coś ci się wyświetli
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      na forum od: 26.09.2010 Posty: 1 319
      Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostawać codziennie taki ticket 24h ?
    • szydlos
      szydlos
      Brąz
      musisz rozegrać co najmniej 8 sit&go bądz turniejów.Obojętnie jakie wpisowe
    • Mienso24
      Mienso24
      Brąz
      na forum od: 26.09.2010 Posty: 1 319
      super dziękuje :D - a ja chciałem cash grac na siłę :pokerface: