[HM] windows 8

• 5 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

sam HoldemManager działa bezproblemowo na tym systemie. Problemy z działaniem ma natomiast postgre, który stwarza liczne problemy przy instalacji. Nie mówię, że u Ciebie również mogą one wystąpić, ale informuję, że taka sytuacja może mieć miejsce :)

Pozdrawiam
    • notomorrow
      notomorrow
      Brąz
      na forum od: 13.04.2011 Posty: 499
      ktos mi odpowie jak sie sprawuje na ten moment windows 8, bo chce kupic system i zastanawiam sie czy 7 czy 8 ????
    • DawOla
      DawOla
      Brąz
      na forum od: 09.02.2013 Posty: 10
      Witam,

U mnie jak gram na P* to wszystko ok niestety jak jestem na TitanPoker to po włączeniu HM bardzo mocno tnie i nie mogę korzystać z HUD-a na tym roomie....

Pozdrawiam
    • notomorrow
      notomorrow
      Brąz
      na forum od: 13.04.2011 Posty: 499
      ktos jeszcze ma jakies opinie, chetnie posłucham ???
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 602
      Hej,

Korzystam z W8 kilka miesięcy. Gdy grałem na PKR musiałem korzystać z HM2, bo tylko on obsługuje ten poker room. Nie miałem problemów z jego działaniem. Korzystam głównie z PT4. Grałem w sieci iPoker/Ongame/PKR.

Na forum pojawiały się problemy dotyczące W8, jednak były one związane z PostgreSQL. Instalacja złej wersji/w złym folderze.

Jeśli masz możliwość kupić nowy system to nie widzę powodów dla których miałbyś wybrać stary... szczególnie patrząc na politykę Microsoftu dotyczącą starych systemów.

Pozdrawiam.