[PT4] zoom hud szaleje..

• 32 odpowiedzi
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      Podstawa to wstaw sobie nick do Huda . Ja mam skrócona wersje (na 3 litery - nie pamietam czy jest ona podstawowa czy ja ją dodałem) jak chcesz to ci wysle state
      Zrób screena jak masz skonfigurowanye starsy
    • KubaICP
      KubaICP
      Brąz
      na forum od: 11.06.2011 Posty: 793
      Napisane przez Cantona778
      Wtapiam stack za stackiem...wtf??

X(
      Na to nie ma rady :trollface:
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      Napisane przez boxer82
      Podstawa to wstaw sobie nick do Huda . Ja mam skrócona wersje (na 3 litery - nie pamietam czy jest ona podstawowa czy ja ją dodałem) jak chcesz to ci wysle state
      Zrób screena jak masz skonfigurowanye starsy

mam to dodane...

• boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      zakładke play poker
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      ale gdzie? ?( ?( ?(

?
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Pomoze ktos? 5,6 rozdan wszystko ok i nagle jeb! pomyli z trzech przeciwnikow, pozamienia hudy..
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Cantona778,

Oprogramowanie PokerStars oraz historia rozdań w jakim jest języku?

Zakładka Play Poker/ View Import Status. Tam otrzymujesz komunikaty o potencjalnych błędach.

Do tego boxer82 miał na myśli okno które się wyświetli po kliknięciu Play Poker/(z lewej strony) PokerStars. Możliwe, że nie ustawiłeś preferowanego miejsca.

Statystyki dodane są niebieskiego koloru. Krótki nick jest standardowo w PT4.

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Wyszla aktualizacja PT4, zainstalowalem i smiga ok :P
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      znowu to samo :facepalm: :facepalm: :facepalm:

wyszla aktualizacja P*, pozniej zaktualizowalem PT4 i dupa.
      Hud co kilka rak miesz statystyki graczy.
    • actuspl
      actuspl
      Brąz
      na forum od: 18.07.2012 Posty: 122
      Cześć!
      Nie wiem, czy to może pomóc, ponieważ z tym problemem (podobno) programiści PT4 się uporali (4.07.3), ale wyłącz w P* badges, które wyświetlane są na stole (odznaki przy nickach graczy).
      Jeżeli nie pomoże, to zrób gruntowny reset wszystkich ustawień P*. Usuń wszystkie pliki ustawień personalizacji (reinstalacja programu może w tym przypadku nie pomóc - trzeba wszystko usuwać ręcznie).
      Następnie (w przypadku niepowodzeń) zrób reset ustawień PT4, podobnie jak w przypadku P* usuń wszystkie pliki z Users/User/AppData... (jedyne co ważne, co należałoby zostawić, to ręce z folderu PT4 w "Processed"; warto je archiwizować, ponieważ w przypadku uszkodzenia bazy - czy to w trakcie przenoszenia, czy w trakcie pracy, są ostatnią deską ratunku).

I żeby nie było wątplipwości - mnie wszystko działa (PT 4.07.3) na dzień dzisiejszy (Tourneys ZOOM, cash ZOOM games), ale okupiłem to reinstalacją systemu. Update na nowe wersje PT4 nic nie zmieniały.

Czołem!
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      :f_eek: ile tego jest. Dzieki za czas, bede prbowal jutro poprobowac.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Napisane przez actuspl

Jeżeli nie pomoże, to zrób gruntowny reset wszystkich ustawień P*. Usuń wszystkie pliki ustawień personalizacji (reinstalacja programu może w tym przypadku nie pomóc - trzeba wszystko usuwać ręcznie).

Czołem!
      ale jak to zrobic?
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      na forum od: 11.08.2006 Posty: 2 420
      Witam

Jeśli powodem problemu jest aktualizacja P* to możesz powrócić do starej wersji kopiując plik PokerStars.exe z C:\Program Files\PokerStars.EU\backup
      do C:\Program Files\PokerStars.EU\

Sam używam zawsze starej (kilkumiesięcznej) wersji P* i nie instaluję automatycznych aktualizacji bo przeważnie mi coś spi..dolą w sofcie lub wyglądzie stołów.
      Potem uruchamiaj P* za pomocą C:\Program Files\PokerStars.EU\Pokerstars.exe

Wszystkie Twoje ustawienia znajdują się w pliku user.ini w folderze głównym P*
      Skasuj ten plik i soft powinien utworzyć nowy,czysty.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Generalnie nie wiem dlaczego ale wszystkie programy instauja mi sie nie w PROGRAM FILES tylko w 86x

Nie istotne. Ale tutaj nie mam pliku/folderu BACKUP :(
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      Zobacz w C:\Users\[username]\AppData\Local\PokerStars\
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      nie ma..
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      Jak chcesz to masz starszą wersję z mojego kompa (z 28 stycznia). Nie wiem jednak czy będzie na pewno wszystko działać - http://www.mediafire.com/?uqd01u63n5gvgl1
    • actuspl
      actuspl
      Brąz
      na forum od: 18.07.2012 Posty: 122
      Cześć!
      1. Programy instalują Ci się w PROGRAM FILES (86x), ponieważ masz system operacyjnych w wersji x64 [64-bit]. Zasada jest prosta - domyślnie programy x86 [32-bit] instalowane są w folderze "Program Files (x86)", a programy x64 [64-bit] w "Program Files"; wszystko na dysku "C".
      2. Niezależnie od tej lokalizacji programy tworzą wpisy w rejestrze systemowym oraz używają często dodatkowych lokalizacji na pliki personalizacyjne. Dla P* ścieżka dostępu do tych plików to C:\Users\[twój użytkownik]\AppData\Local\PokerStars.EU; z kolei dla PT4 to C:\Users\[twój użytkownik]\AppData\Local\PokerTracker 4.
      3. Sądzę, że nie-instalowanie aktualizacji może być rozwiązaniem nieskutecznym w przypadku ZOOM. W końcu, programiści P* wprowadzają ciągłe zmiany w architekturę programu odpowiadającą za ZOOM. Osobiście - nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło, by nie aktualizować P*. Możliwe, że to będzie działało przez chwilę, ale później po głębszej zmianie pliku wykonywalnego i struktury plików, wszystko się posypie i problem urośnie jeszcze bardziej. To raczej przypomina sposób z serii "klin klinem". Jak wspominałem powyżej - mi wszystko działa poprawnie (najnowsza aktualizacja PT4+najnowszy P*).

Problem leży - bezsprzecznie - po stronie twojej konfiguracji. Miałem podobnie, w moim przypadku pomogła reinstalacja sytemu.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      reinstalacja=format?
    • 1
    • 2