Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[HM] Błąd Postgre

• spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 6 315
      Nie, najnowsza beta to 1.13.01.

Link do niej znajdziesz tutaj.

Pozdrawiam
    • Haonik
      Haonik
      Brąz
      na forum od: 12.09.2010 Posty: 175
      u mnie dalej lipa z tym hmem juz nie wiem co robic :( w dodaj usun programy nie mam nic zwiazanego z posgreSQL... a jak w cmd wpisalem ta komende ktora podawaliscie wyskakiwalo mi ze nie ma takiego uzytkownika ... Co w takim razie mam dalej robic??
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      Hej Haonik,

Na pewno poprawnie wpisałeś tę komendę (z wiersza poleceń uruchomionego jako administrator)? Nazwa użytkownika to "postgres".
      Problemy z zainstalowaniem postgreSQL mogą wystąpić także wtedy, gdy masz nazwę użytkownika w Windowsie z polskimi znakami np. "Paweł" itp. Trzeba wtedy utworzyć nowego użytkownika bez polskich znaków z prawami administratora.

Wiele spraw, na które musisz zwrócić uwagę przy instalacji znajdziesz w tym poście z forum HM.

Przyczyny problemów mogą być różne. Musisz trochę pokombinować, żeby znaleźć problem.

Pozdrawiam
    • Haonik
      Haonik
      Brąz
      Tak wydaje mi sie ze caly czas postepuje wg tego co im tutaj doradzacie... nie znam sie jakos mega na tym managerze i oprogramowaniu i dostaje juz pasji... Wydaje mi sie ze ludzie maja mniej problemow z HM1 niz z HM2 i nie wiem czy po rpostu z tym nie zaczac dzialac... Znajdzie sie jakis cudowny wolontariusz ktory moglby mi pomoc z tym Hmem na join me ...Naprawde juz nw co moze byc grane z tym wszystkim....
    • Haonik
      Haonik
      Brąz
      Update prosze jakiegos milego czlowieka o pomoc na join ktory nie tylko ogarnia HM2 ale moze chodzi to o oprogramowanie mojego komputera wiec prosze o pomoc!
    • Haonik
      Haonik
      Brąz
      up
    • hks83
      hks83
      Brąz
      na forum od: 07.04.2010 Posty: 573
      Witam
      Prosze o pomoc po formacie nie chce mi sie hm załączyć zawsze działało wszystko bez błędnie po formacie tym razem normlanie HM1 instaluje razem z PostgreSQL i pod koniec instalcji wyskakuje "sorry could not instal postgreSQL"
      wyskakuje także "problem running post install step installation my not complete...
      zainstalowałem najpierw postgreSQL potem samego HM i "a connection to postgreSQL could not be made would you like to have holdem attempt to start the service"

czytalem po forum zmienilem nazwe uzytkownika bo mialem Ł na koncu i nic nigdy nie bylo problemu net4 zainstalowany win 7 przepraszam za bledy ale siedze cały wkur...

DeeJay90 jak widze mam ten sam problem co ty miales co ci pomoglo moglbys dac znac? he
    • hks83
      hks83
      Brąz
      eh

przy smaodzielnej instalacji posgresSQL wyskakuje error stopping service postressql-8.4 a gdy odistalowuje to the data direction.. and servive user account have not been removed szukalem po plikach nigdzie nic nie zostaje choc w sumie w takich kwestiach zielony jestem zawsze dzialalo jak nalezy nagle teraz nie chce zlituje sie ktos nademna? tylko na chlopski rozum wyjasni co zrobic...

zdesperowany30 ;)
    • hks83
      hks83
      Brąz
      dobra trudno trzeba sie pozbyc hm1 i grac bez...
    • fusser
      fusser
      Brąz
      na forum od: 09.04.2007 Posty: 21
      Witam
      wystąpił u mnie błąd Postgre więc postanowiłem wgrać nowsza wersję. Po aktualizacji w HM2 mam tylko ręce z twóch ostatnich sesji. Gdzie mam szukać pozostałych??
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      @hks83

Spóbuj po odinstalowaniu postgresql wykonać z Wiersza Poleceń (uruchomionego jako administator):
      net user postgres /del

Poza tym instaluj postgreSQL w innej lokalizacji niż domyślna np. w C:/postgresql

@fusser

A jaki dokładnie wystąpił błąd i co aktualizowałeś? PostgreSQL? Jaką miałeś wersję i do jakiej aktualizowałeś?
      To tak łatwo nie działa. Nie da się dokonać upgrade'u PostgreSQL do innej wersji (np. z 8.4 na 9.1) bez wcześniejszego zrobienia backupu starej bazy. Ta stara baza nie będzie działać pod postgreSQL 9.1

Trudno mi dokładnie powiedzieć jak to może teraz u Ciebie wyglądać, bo podałeś za mało szczegółów.

Najłatwiej będzie stworzyć nową bazę w HoldemManagerze 2 i zaimportować do niej historię rąk z C:\HM2Archive

Jeżeli chciałbyś jakiejś konkretniejszej pomocy, podaj więcej szczegółów dotyczących tego co się stało i co robiłeś.

Pozdrawiam
    • waski33
      waski33
      Brąz
      na forum od: 07.11.2012 Posty: 1 069
      widzę, że nietylko ja mam problemy. odkąd zakupiłem oryginalną wersję HM2 to nie mogę go używać :) wyminiłem 30 maili z supportem HM i w niczym mi nie pomogli. zrbiłem wszystko, co mi kazali i bez skutków. mam windowsa XP pro i zastanawiam się, czy nie przeinstalować na windowsa 7, bo nie widzę innego rozwiążania chyba.
    • fusser
      fusser
      Brąz
      na forum od: 09.04.2007 Posty: 21
      @spinek
      dzieki za pomoc, zrobiłem jak napisałeś, musiałem od nowa zaimportowac bazę
    • hks83
      hks83
      Brąz
      Napisane przez spinek
      @hks83

Spóbuj po odinstalowaniu postgresql wykonać z Wiersza Poleceń (uruchomionego jako administator):
      net user postgres /del

Poza tym instaluj postgreSQL w innej lokalizacji niż domyślna np. w C:/postgresql

Pozdrawiam
      hej spinek

zrobilem zainstalowałem na C:/postgresql jak mówiłeś zainstalowało sie potem zainstalowałem holdema wyskoczyło cos ze krytyczne musiałem utworzyć baze na holdemie i narazie wszystko działa tz program sie załącza zobaczymy co będzie podczas gry mam nadzieje że ok i WIELKIE dzięki za pomoc tyle kombinowałem a wyjście było najprostsze a ja nie wpadłem na to.

Pozdrawiam

edit: pyknołem i działa mam nadzieje że wszystko ok zrobilem i nie zdziwie sie za jakis czas ;) jeszcze raz dzięki
    • siejo3
      siejo3
      Brąz
      na forum od: 04.03.2011 Posty: 370
      ,
    • siejo3
      siejo3
      Brąz
      na forum od: 04.03.2011 Posty: 370
      ,
    • 1
    • 2