[TN] BB on-screen display

• apeha10
      apeha10
      Brąz
      na forum od: 04.03.2007 Posty: 72
      Wiecie jak to uruchomić? Wyświetla mi tylko #### BB cały czas przez cały turniej, gram 90 os turbo na P*. Hand History mam ustawione na oryginalny folder P* a nie tam gdzie przenosi HM2, próbowałem obu destynacji, po za tym wiele tam ustawień nie ma więc nie wiem co jest grane, pomoże ktoś?
  • 4 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

Spróbuj zmienić folder zapisu zarówno w PokerStar, a potem w TN, powinno pomóc. Jeżeli nie, sprawdź też przy wyłączonym HM. Zakładam naturalnie, że wszystko masz ustawione na język angielski

Pozdrawiam
    • apeha10
      apeha10
      Brąz
      Tak, wszystko mam w języku angielskim, zmieniłem w P*, zmieniłem w TN i dalej to samo przy włączonym i wyłączonym HM2, jest tylko jedna opcja w TN, "override user folder (advanced)" i nie potrafię sobie wyobrazić do czego służy, dodam ze mam wersje trial TN'a
    • CzesioO
      CzesioO
      Brąz
      na forum od: 15.01.2008 Posty: 205
      hmm sprawdz w P* lobby=>help=>open my settings folder i czy sciezka na bank jest taka sama jak w TN
    • apeha10
      apeha10
      Brąz
      Napisane przez CzesioO
      hmm sprawdz w P* lobby=>help=>open my settings folder i czy sciezka na bank jest taka sama jak w TN
      Dziękuje przyjacielu za pomoc ;) o tym nie pomyślałem, człowiek to jednak głupi dlatego limitów nie przeskakuje ;)