[PT4] ZOOM Turnieje

• actuspl
      actuspl
      Brąz
      na forum od: 18.07.2012 Posty: 122
      Cześć!
      Jak powszechnie wiadomo, P* wprowadził do swojej oferty turnieje ZOOM. Panowie z Poker Tracker 4 w update release z nowych wersji programu zapewniają, że program wyświetla HUD na ZOOM turniejach.
      Problem w tym, że ja tego HUD'a w turniejach ZOOM nie mam. Jest natomiast w cash ZOOM.
      W związku z tym proste pytanie, czy wyświetla się wam, drodzy użytkownicy PT4, HUD w turniejach ZOOM na P*?
      Co ciekawe, w drugim roomie PokerStars, tym, którego nazwy nie wolno wymawiać, w turniejach RUSH od zawsze mam HUD.
      Czołem!

Update.
      Po kilku chwilach grania turnieju ZOOM PT4 (w najnowszej wersji) wyświetla mi następujące info: http://imageshack.us/photo/my-images/832/informacjad.png/
      Podążanie za wskazówkami nic nie wnosi: 1. zmieniłem na 0, 2. podobnie, 3. mam jedną bazę.
      Ciekawym jest fakt, że PT4 widzi aktywne stoliki, widzi graczy (zakładka View active tables), wyświetla ikonkę HUD'a na stoliku. Nie wyświetla tylko HUD'a przy nazwach graczy.
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Witaj actuspl,

Co ciekawe, w drugim roomie PokerStars, tym, którego nazwy nie wolno wymawiać, w turniejach RUSH od zawsze mam HUD.

Full Tilt Poker :f_tongue: To akurat nie ma znaczenia, to nie jest drugi PokerStars tylko FTP -> inne oprogramowanie.

Podstawowe pytanie: w jakim języku masz zainstalowane oprogramowanie PokerStars oraz w jakim języku zapisywana jest historia rozdań.

Czy rozdania poprawnie się importują, tzn. czy możesz przeglądać je w replayerze PT4?

Czy zaznaczyłeś opcję "Enable Zoom HUD"? Configure -> Site & Import Options.

W instrukcji dotyczącej PokerStars wspomniane jest aby podczas grania gier zoomowych uruchamiać PT4 oraz PokerStars w odpowiedniej kolejności:
      1. Start PokerTracker 4
      2. Start PokerStars and Login to your account
      3. Click "Get Hands While Playing" in PokerTracker 4
      4. Join a Zoom Poker table

W wielu przypadkach nie będzie to konieczne, jednak może pomóc.

Daj znać czy czy któraś z tych wskazówek była pomocna.

Pozdrawiam.
    • actuspl
      actuspl
      Brąz
      Cześć,
      serdeczne dzięki za odpowiedź!

Co do FTP (skoro można wymawiać tę nazwę), to należy ona do izraelskiego twórcy PokerStars, Scheinberga. Nie mówiłem o FTP jako o tym samym oprogramowaniu, ale o przynależności do tej samej grupy kapitałowej :] . Mniejsza jednak o to.

Oprogramowanie i cały system stoi w języku angielskim.
      Rozdania w języku angielskim.
      Rozdania poprawnie się importują.
      Zaznaczyłem opcję Enable Zoom HU. Inaczej nie działałby ZOOM cash. A ten, jak napisałem powyżej, działa.
      Co do kolejności uruchamiania, pewnie miałoby to też wpływ na uruchomienie HUD na ZOOM cash. Nie mniej jednak przy następnej okazji zastosuję się do procedury.

Dalej, chciałbym aby, po prostu, ktoś napisał, czy działa mu poprawnie HUD PT4 w turniejach ZOOM. Jeżeli innym działa, to ja po prostu zastosuje moje sprawdzone metody naprawcze (będę wiedział, że na pewno wina leży po stronie mojego systemu) - potraktuję mój SSD opcją erase i na nowo postawię system operacyjny.
    • Barteklo
      Barteklo
      Brąz
      na forum od: 20.10.2007 Posty: 595
      Mnie też nie wyświetla.
    • actuspl
      actuspl
      Brąz
      A którą masz wersję PT4?

W update release do 4.07.0 napisali: NEW: PokerStars Zoom Tournaments are now supported!. W 4.07.1 dodali, że: Hud: PokerStars: Improvements for Zoom tournaments. W obecnym (4.07.2) nic na temat turniejów ZOOM nie piszą. Co więcej, na ich forum jest totalna cisza na ten temat.

Z ich update release wynika, że działa ten HUD na ZOOM Tourneys. Sam już nie wiem, czy pisać ticket i czekać 3 dni na odpowiedź, czy szybko zrobić re-instalcję. Przebudowywałem już bazę, czyściłem, etc.
    • Barteklo
      Barteklo
      Brąz
      na forum od: 20.10.2007 Posty: 595
      Version 4.07.2