[inne] laptop HM2 + 2 monitory

• bartekaqq
      bartekaqq
      Brąz
      na forum od: 12.03.2008 Posty: 11
      Witam,

Od 2 godzin przekopuje się przez różne tematy i tu i na 2+2, ale nie wynika z tego nic konkretnego. Mój stary i wysłużony pecet niedługo umrze, więc rozmyślam nad zakupem nowego sprzętu. Z 5 lat temu coś tam się jeszcze interesowałem sprzętem komputerowym grając w różne gry itp, zawsze znalazł się ktoś bardziej kompetentny kto mógł doradzić w wymianie karty graficznej czy procesora. Od tamtego czasu nic w kompie nie ruszałem. mam dual core 2ghz, jakiegoś już śmiesznego radeona i dysk twardy który ma już z 8lat przekazywany z komputera do komputera. HM2 włącza się 5min+, zanim popupy się odpalą to time bank muszę klikać. do tego doszła sprawa powiększenia bazy rąk - brak miejsca na dysku + zamulenie totalne. Po co to piszę? żeby zobrazować na jakim gównie grałem dotychczas, nie potrzebuje super hiper maszyny za 5k PLN co wszystko odpali mi w ułamku sekundy.

Do rzeczy. Jestem zielony w nowinkach technologicznych, a do tego nigdy w życiu nie pracowałem na laptopie więcej niż 1h i tylko gdy nie było żadnego innego wyjścia. No, ale tak się życie potoczyło że muszę sie przeprosić z laptopami i jednego sobie zakupić

Potrzebuję laptopa który:

-udzwignie 2 monitory zewnetrzne + odpalona matryca
      -w miare szybko zaimportuje bazę (mój staruszek ciągnie 120h/s i idzie jak krew z nosa więc mile widziane byłoby min 350h/s
      -podczas gry 8stolow zoom, ewentualnie 20 sitów + table ninja, będzie działał płynnie (nie musi to być super hiper reakcja w mili sekundzie, no ale żeby taki format rozgrywki był grywalny
      -Ostatnie kryterium CENA ! no własnie za cholerę nie wiem ile taki laptop może kosztować, ale chciałbym za niego dać ok 2,5kPLN -3k to już jest max maksymalny

Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny !
  • 7 odpowiedzi