[HM2] HM / HM2 Różnice ?

• Szczepi
      Szczepi
      Brąz
      na forum od: 08.11.2011 Posty: 71
      Cześć wszystkim,

Nie jestem pewien czy taki temat już gdzieś jest czy nie , nie mniej jednak myślę ze podobne rozważania były już gdzieś prowadzone.
      Do rzeczy ... jak oceniacie różnice pomiędzy pierwszą wersją Holdem Managera a jego starszym bratem "dwójeczką" Kiedyś gdy grałem nieco więcej był on wypierającym programem ówczesnego PT2 teraz jednak nie orientuję się za bardzo jak przekłada się to na nowszą część popularnego HEMa.
      Widzę iż wiele osób, jeśli nie napisać, że większość użytkowników forum wklejając skany layoutów posługuje raczej nowszą częścią.
      Możecie mi zdradzić nieco informacji jakie główne zmiany nastały i czy dużo ulepszeń można się spodziewać. Idzie się przekonać szybko do nowszej wersji ?
      Jeśli tak to zastanowię się na updatem ...

Pozdrawiam
  • 6 odpowiedzi
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 344
      Podstawowa zaleta w stosunku do jedynki to masa nowych statystyk (w reportsach i przede wszystkim w hudzie), i bardzo uproszczona edycja popupów. Import rozdan kilkukrotnie szybszy. Spoko sprawą są też kolorowe obwódki huda. Więcej zalet w zasadzie nie kojarzę. Główna wada to wymagania sprzetowe.

Sciągnij sobie trial i po prostu wypróbuj, pod warunkiem ze masz naprawde dobrego kompa. W przeciwnym wypadku się zrazisz... +10 do tiltu gwarantowane;)
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      szybszy import (duzo)
      w momencie kiedy filtrujesz bardzo duza ilosc rozdac hm2 sortuje je o wiele szybciej (bardzo wazna zaleta jak dla mnie)
      latwa konfiguracja huda

to takie najwazniejsze, najlepiej wyprobuj trial j/w

jesli nie masz dobrego kompa i nie zalezy Ci na szybkosci importowania rak to na razie bym sobie odpuscil aktualizacje do 2
    • AdasiekPS
      AdasiekPS
      Brąz
      na forum od: 05.12.2010 Posty: 296
      Jak grasz cashe na sensownym poziomie potrzebujesz HM2 po:
      - staty vs Hero
      - opisy 4betow
      - dokladniejsze opisy 3betow
    • Szczepi
      Szczepi
      Brąz
      1) Czy jeżeli zainstaluje sobie HEM 2 i wpiszę sobie key'a do tej wersji to rozumiem że będę miał możliwość używania jeszcze normalnie starszej wersji tak ?

2) Hand History do HEM 2 z poprzedniej wersji przerzucamy łopatologicznie poprzez "import from folder" ?

3) HEM 1 oraz HEM 2 działają na tym samym PostgreSQL ?

4) Czy będzie jakoś kolidować to ze sobą jeżeli aktualnie mam HEM1 Pro a na razie bym zakupił jedynie ver. small stakes ? Jest możliwy ew. w przyszłości update z small stakes do pro ?

Zdaję sobie sprawę, że pytania mogą być dla Was dość trywialne ale trzymam się zasady że nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi :)

Dzięki za odpowiedź i pozdrówka.

Wesołego jaja :)
    • Szczepi
      Szczepi
      Brąz
      up
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Napisane przez Szczepi
      1) Czy jeżeli zainstaluje sobie HEM 2 i wpiszę sobie key'a do tej wersji to rozumiem że będę miał możliwość używania jeszcze normalnie starszej wersji tak ?

2) Hand History do HEM 2 z poprzedniej wersji przerzucamy łopatologicznie poprzez "import from folder" ?

3) HEM 1 oraz HEM 2 działają na tym samym PostgreSQL ?

4) Czy będzie jakoś kolidować to ze sobą jeżeli aktualnie mam HEM1 Pro a na razie bym zakupił jedynie ver. small stakes ? Jest możliwy ew. w przyszłości update z small stakes do pro ?

Zdaję sobie sprawę, że pytania mogą być dla Was dość trywialne ale trzymam się zasady że nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi :)

Dzięki za odpowiedź i pozdrówka.

Wesołego jaja :)
      1 Mozesz uzywac Jednej i drugiej

2 normalnie import folder, ale rownie mozesz zaimportowac wczesniej wyeksportowane baze w hmie1