[HM2] Hud sie resetuje Ftp

• mati133
      mati133
      Brąz
      na forum od: 04.06.2011 Posty: 544
      Mam maly problem, gdy gram turnieje na ftp to po kazdej zmianie stolika staty sie resetuja ;/ wiecie jak temu zaradzic ;D? ok to nie wystepuje tylko na ftp ale rowniez i na starsach , dodam ze gram tylko mtt
  • 12 odpowiedzi
    • mati133
      mati133
      Brąz
      jeszcze jedno jezeli chodzi o to :
      może masz zaznaczoną opcję Stats From Current Tournemant Blind Level Only w oknie konfiguracji HUDa znajdującej się pod menu Configure -> Configure HUD w zakładce HUD Options?

to nie moge znalesc configurate hud moglby ktos nakierowac ? bo jak wchodze w hud options to juz dalej nie znajduje
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

to czasem nie był cytat wiadomości związanej z PT4?

Jakie staty się zerują po zmianie stolika? Chodzi o Twoje?

Pozdrawiam
    • mati133
      mati133
      Brąz
      heh byc moze :) cos przeoczylem.

Wszystkie staty sie resetuja i moje i moich przeciwnikow. Zaczyna zliczac poprostu od poczatku

no i j eszcze zauwazylem ze nie zapisuje mi turniji wogole, tzn nie ma wogole jakie gralem , za ile , ile wygralem itd.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Twoje statystyki zawsze będą się zerować po zmianie stolika, dzięki temu wiesz, jak grasz na danym stole.

Co do Twoich przeciwników, wiesz, że to są inni gracze? ;)

Inna sprawa, sprawdź czy w:
      HUD Options > z rozwijalnej listy po lewo na górze wybierz swój HUD > Config Properties masz odznaczone 'Use Session stats'.

Pozdrawiam
    • mati133
      mati133
      Brąz
      hahahaha ale jestem glupi , sry za kompromitacje :D ale od czasow elephanta nic nie uzywalem i zasugerowalem sie resetem moich statow xDD
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez mati133
      hahahaha ale jestem glupi , sry za kompromitacje :D ale od czasow elephanta nic nie uzywalem i zasugerowalem sie resetem moich statow xDD
      Grunt, że udało się rozwiązać problem :f_thumbsup:
    • mati133
      mati133
      Brąz
      tak tylko jeszcze mialbym prosbe o pomoc co do tych turnijow, tzn zeby wyswietlamo mi w hmie jakie gralem, ile kosztowaly , ile wygralem itd itp bo wogole tego nie mam jak klikam tournaments
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Czy nad 'Settings' widnieje Twój nick z FTP? (w HM2) Sprawdź również czy nie masz jakiś filtrów ustawionych.

Ogólnie na FTP nie istnieje opcja Tournament Summary, tak więc tutaj nie ma co ustawiać.

Pozdrawiam
    • mati133
      mati133
      Brąz
      a w przypadku starsow ? a co do nicku to wystepuje nick z party poker ktorego juz dawno nie uzywam ( tzn nie gram na party )
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez mati133
      a co do nicku to wystepuje nick z party poker ktorego juz dawno nie uzywam ( tzn nie gram na party )
      No to jak ma Ci pokazywać Twoje wyniki z FTP, skoro masz ustawione, aby pokazywało dane z PP? ;)

Zmień ten nick na ten z FTP i powinno być dobrze.

Pozdrawiam
    • mati133
      mati133
      Brąz
      tak, wiem tylko wlasnie w tym jest problem ze nie odnajduje mi nicku na starsie i nie wiem dlaczego
    • mati133
      mati133
      Brąz
      OK wszystko ogarnalem , dzieki za pomoc !